بسیاری از سلبریتی ها و افراد معروف در کرج به دنیا آمده اند و همچنین شهر کرج را برای زندگی و فعالیت هنری و یا کار انتخاب کرده‌ اند. شهر کرج به پایتخت (تهران) بسیار نزدیک می باشد و از محیطی بسیار آرام و پاکیزه برخوردار است به همین خاطر بسیاری از خوانندگان، فوتبالیست ها، بازیگران و دیگر افراد معروف این شهر را برای زندگی انتخاب کرده اند. عده ای از آن ها نیز سلبریتی های اینستاگرام هستند که در کرج زندگی می کنند. در ادامه به معرفی بیوگرافی و حاشیه های سلبریتی های ساکن کرج خواهیم پرداخت.

سلبریتی های ساکن کرج چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ساکن کرج چه افرادی هستند؟

به دلیل موقعیت مناسب شهر کرج بسیاری از سلبریتی ها، هنرمندان، بازیگران، خوانندگان و فوتبالیست ها در این شهر ساکن می باشند و نمی توان نام تک تک آن ها را نام برد؛ زیرا تعداد زیادی از سلبریتی ها ساکن این شهر می باشد. به صورت کلی در اینستاگرام سلبریتی های ایران می توان این موضوع را به راحتی مشاهده کرد. دلیلش هم کاملاً پیداست زیرا این شهر به پایتخت ایران نزدیک می باشد و زندگی در این شهر به موفقیت و شهرت شان کمک شایانی می‌ کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی چند مورد از سلبریتی های ساکن کرج بپردازیم.

مهدی ترابی

مهدی ترابی یکی از بازیکنان ستاره و محبوب تیم فوتبال پرسپولیس می باشد که در کرج به دنیا آمده است و فوتبال را در تیم سایپا کرج شروع کرده است و بعد از تمرین های بسیار، افتخار این را داشته است که بازیکن تیم پرسپولیس شود و اکنون هم جز سلبریتی های ساکن کرج می باشد و از محل تمرین تیم پرسپولیس تا محل سکونتش فاصله بسیار اندکی وجود دارد و رفت آمد از کرج تا محل تمرین برای او بسیار آسان می باشد. نام همسر او نیز رامینا ترابی می باشد که به همراه مهدی در کرج سکونت دارند.

محمد نصرتی

محمد نصرتی یکی است بزرگان اهل کرج که پیشکسوت تیم پرسپولیس و فوتبال ایران است. محمد نصرتی در ذهن مردم با گل های خاطره انگیزش علی الخصوص گل جذابش به بحرین در جام جهانی ۲۰۰۶ مشهور است و این گل باعث شد که ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ صعود کند. علاوه بر این او یکی از سلبریتی های ساکن کرج می باشد که مدتی پیش هدایت و مربیگری تیم گل ریحان یا همان اکسین البرز را برعهده داشت و اکنون در حوزه کارشناسی فوتبال فعالیت می‌ کند.

علیرضا اکبرپور

یکی از بازیکن های سابق تیم‌ فوتبال استقلال می باشد و افتخار این را داشته است که در تیم آبی پوشان تهران بازی کند و در کرج به دنیا آمده است و خانواده اش هم بسیار به فوتبال علاقه مند می باشند. او هم اکنون ساکن کرج است.

این مطلب را هم بخوانید
علی جیدال رپر گروه پایدار | بیوگرافی و ماجرای آشنایی او با آتوسا مدگال

بهرام نصیری

بهرام نصیری در ۲۲ مرداد ۱۳۳۰ در کرج متولد شد و مدتی از عمرش را در شهر تهران زندگی کرد اما مدت زیادی در شهر تهران دوام نیاورد و در سن ۷۰ سالگی مجدد به زادگاه اش کرج بازگشت و اکنون ساکن کرج می باشد. او نیز از خوانندگان خوش نام، پرآوازه و قدیمی ایرانی می باشد.

محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده یکی از خواننده های پرطرفدار پاپ ایرانی می باشد که در ۲۳ دی ماه ۱۳۶۰ در خراسان رضوی به دنیا آمد اما مدتی است که شهر کرج را به عنوان زندگی انتخاب کرده است و یکی از سلبریتی های ساکن کرج می باشد. او از زندگی در این شهر بسیار راضی است‌.

ورزشکارانی که در کرج زندگی می کنند

امروزه ورزشکاران بسیاری ساکن شهر کرج می باشند و اغلب این ورزشکاران فوتبالیست یا والیبالیست می باشند زیرا آن ها در تیم های کرج فعالیت می‌ کنند و یا مکان های تمرین تیم هایشان نزدیک به شهر کرج می باشد به همین خاطر کرج را به عنوان مکان زندگی شان انتخاب می کنند. معروف ترین ورزشکاران کرج مهدی ترابی، علیرضا اکبرپور، پوریا فیاضی و محمد نصرتی می باشند. علاوه بر فوتبالیست ها و والیبالیست ها ورزشکاران دیگری هم در شهر کرج سکونت دارند و فقط مختص فوتبالیست ها و والیبالیست ها نمی باشد.

خواننده های کرجی

تعداد زیادی از خواننده های کشور در شهر کرج زندگی می کنند که البته برخی از آن ها در شهر کرج هم به دنیا آمده اند به عنوان مثال محسن ابراهیم زاده، محمد علیزاده، بهرام حصیری و … ساکن شهر کرج می باشند و می توان گفت این خواننده ها از مفاخر کرج هستند که با زندگی در این شهر می توانند راحت تر به پایتخت بروند و در روند موفقیت شان به آن ها کمک کند.

چه سلبریتی هایی برای همیشه به کرج رفتند؟

چه سلبریتی هایی برای همیشه به کرج رفتند؟

در حال حاضر بسیاری از افراد مشهوری که در کرج زندگی می کنند به خاطر موقعیت شغلی بهتر این شهر را برای زندگی انتخاب کرده اند و حتی ۹۰ درصد آن ها اصالتاً از باقی شهر های ایران می باشد پس ممکن است زمانی که فعالیت هنری و یا ورزشی شان تمام شود به زادگاه خودشان برگردند. به طور قطع نمی توان گفت که کدام سلبریتی ها برای همیشه به شهر کرج رفته اند اما محمد نصرتی از ورزشکاران معروف کشور می باشد که بعد از مدتی از تهران به کرج آمد و گفته است که می‌خواهد باقی عمرش را در زادگاهش شهر کرج زندگی کند.

عکس سلبریتی های ساکن کرج

در رابطه با عکس سلبریتی ها و بازیگران ساکن کرج باید گفت که تصاویر و عکس های بسیاری از آن ها در فضای مجازی موجود می باشد. اگر قصد دارید عکس های آن ها را مشاهده کنید کافی است که نام آن ها را اپلیکیشن های موجود اینستاگرام، یوتیوب، آپارات و یا گوگل سرچ کنید تا عکس تمامی سلبریتی ها، ورزشکاران و بازیگران ساکن سعادت آباد و کرج را مشاهده و دانلود کنید.

درامد سلبریتی های ساکن کرج از کجاست؟

سلبریتی ها همانطور که از اسم شان پیداست از معروفیت و شهرت بسیاری برخوردار می باشند و هر کدام از آن ها در حرفه های مختلفی چون خوانندگی، بازیگری و ورزشی فعالیت می کنند پس می توان گفت که از طریق همین حرفه هایشان می‌توانند درآمد بسیاری را کسب کنند. برخی از آن ها علاوه بر بازیگری، خوانندگی و فعالیت در ورزش شغل دومی هم دارند همانند امیرحسین آرمان که یک رستوران بسیار لاکچری در کرج دارد و از این رستوران درآمد زیادی را کسب می کند.

این مطلب را هم بخوانید
قد حسین بالاپور چقدر می باشد؟ بیوگرافی بدن ساز ایرانی در استرالیا

سلبریتی های ساکن کرج که حاشیه های زیادی داشته اند

بسیاری از سلبریتی ها سعی می کنند که از معرض حواشی و خبر های زرد دور بمانند اما طبیعی می باشد که در مورد ورزشکاران، فوتبالیست ها، بازیگران و خوانندگان حاشیه‌ هایی روانه بازار شود. حاشیه هایی در مورد محمد نصرتی فوتبالیست سابق تیم ملی و پرسپولیس بوده است، مدتی این حواشی وایرال اینستا و فضای مجازی شده بود.

مصاحبه با سلبریتی های ساکن کرج

مصاحبه با سلبریتی های ساکن کرج

مصاحبه های بسیاری با سلبریتی های ساکن کرج صورت گرفته است که تمامی این مصاحبه ها از طریق برنامه‌ های تلویزیونی و رسانه های ملی و رسمی صورت گرفته اند و تمامی فیلم های ضبط شده مصاحبه ها در اینترنت و فضای مجازی موجود می باشد. کافیست نام سلبریتی ها را سرچ کنید تا به تمامی مصاحبه هایشان دسترسی پیدا کنید. یکی از سوال های پر تکرار این مصاحبه ها در مورد این باشد که خانواده سلبریتی های ساکن کرج کجا ساکن هستند؟

اینستاگرام سلبریتی های ساکن کرج

برخی از سلبریتی های ساکن کرج ویکی پدیا را درگیر زندگی شخصی، هنری و ورزشی خود کرده اند. با جرات می‌ توان گفت که ۹۹ درصد آن ها پیج پابلیک اینستاگرام دارند در این پیج ها هواداران شان آن ها را دنبال می‌ کنند تا به تازه ترین خبر ها و عکس ها از سلبریتی های مورد علاقه شان دست پیدا کنند و هر کدام از آن ها با نام اصلی خودشان آیدی در اینستاگرام ساخته اند.

کلاب هاوس سلبریتی های ساکن کرج

مدت زیادی از ساخت اپلیکیشن کلاب هاوس نگذشته است اما خوشبختانه می‌ توان گفت که از این اپلیکیشن بسیار استقبال شده است. اکثر سلبریتی های دنیا از این اپ به خوبی استقبال کرده‌ اند همچنین بسیاری از سلبریتی های ساکن کرج در روم های مختلف مشاهده شده اند و با هوادارانشان به صورت صوتی تبادل نظر و ارتباط کرده اند.

فوتبالیست های ساکن کرج

در اول مقاله بیان کردیم که مهدی ترابی ستاره تیم پرسپولیس، محمد نصرتی پیشکسوت تیم قرمز پوشان پرسپولیس تهران و فوتبال ایران، علیرضا اکبرپور بازیکن قدیمی و سابق تیم آبی پوشان استقلال تهران و پوریا فیاضی جز فوتبالیست های ساکن کرج می باشد و از زندگی در این شهر بسیار راضی هستند. البته هستند فوتبالیست ها و بازیگرانی که در لواسان زندگی می کنند اما متاسفانه هیچ کدام از آن ها در رابطه با این موضوع هیچ صحبتی نمی کنند زیرا نمی‌ خواهند ویلا ها و دارایی هایشان نزد هواداران شان فاش شود.

سوالات متداول

 1. محمد نصرتی در کجا زندگی می کند؟

  محمد نصرتی از بزرگان اهل کرج می باشد که در کرج به دنیا آمده است و اکنون در همان شهر زندگی می کند و یکی از ورزشکاران و پیشکسوتان فوتبال ایران و پرسپولیس می باشد.

 2. کدام فوتبالیست ها ساکن کرج می باشند؟

  مهدی ترابی بازیکن تیم پرسپولیس، محمد نصرتی پیشکوست فوتبال ایران، علیرضا اکبر پور بازیکن سابق استقلال تهران و پوریا فیاضی از فوتبالیست ها ساکن کرج هستند.

 3. کدام خوانندگان ساکن کرج می باشند؟

  باید گفت که خوانندگان و سلبریتی های بسیاری ساکن کرج می باشند که عبارتند از مهدی احمدوند، محسن ابراهیم زاده، محمد علیزاده، بهرام حصیری و … خوانندگان ساکن کرج می باشند.

 4. چند مورد از سلبریتی های ساکن کرج را نام ببرید؟

  امیر حسین آرمان، مهران رجبی، مهدی مدرس، محمد نصرتی، علیرضا اکبرپور، مهدی ترابی، محسن ابراهیم زاده، مهدی احمدوند، محمد علیزاده، پوریا فیاضی از سلبریتی های ساکن کرج هستند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :