کانر مگرگور یا همان Conor Anthony McGregor یکی از حرفه ای ترین مبارزان ترکیبی و بوکسور سازمان یو اف سی UFC است. مک‌گرگور متولد دوبلین ایرلند در ۱۴ ژوئیه ۱۹۹۸ است. او یکی از مبارزان محبوب و مشهور در یو اف سی ufc است. اگر برایتان سوال شده است که ufc چیست حتما ابتدا مقاله مربوطه را مزالعه کنید.

مک‌گرگور در ۲۶ مسابقه و رقابت هنر های رزمی ترکیبی شرکت کرد که در ۲۲ مسابقه پیروز شد که ۱۹ بار آن پیش از پایان هر رقابتی به پیروزی رسید. او در این میان ۴ بار شکست خورد. اولین پیروزی او در سال ۲۰۱۵ در یو اف سی ufc اتفاق افتاد. پس از آن مک‌گرگور به عنوان نخستین مبارز یو اف سی ufc تبدیل شد و همزمان موفق به کسب دو عنوان قهرمانی در دسته های مختلف شد. کارنر مگرگور قانون جذب را به همه ثابت کرد زیرا او رویای قهرمانی را همیشه در سر داشت و در آخر به آن رسید.

کارنر مگرگور اهل کجاست ؟

کارنر مگرگور اهل کجاست ؟

کانر ایوان مک گرگورconor mcgregor یکی از مبارزان هنرهای رزمی ترکیبی حرفه ای و مشهور یو اف سی ufc است. این مبارز و قهرمان ufc در ۱۴ ژوئیه سال ۱۹۸۸ در دوبلین ایرلند متولد شد. مک گرگور اولین و تنها کسی است که در یو اف سی ufc در دو وزن همزمان به پیروزی رسیده است. قد مک گرگور ۱۷۵ سانتی متر و وزن او ۷۰ کیلوگرم است. کانر در زمان کوکی اش به فوتبال علاقه زیادی داشته و یکی از آرزو هایش بازی در تیم مورد علاقه اش، منچستر یونایتد بوده است اما در حال حاضر او یک بوکسور حرفه ای است و در هنر های رزمی ترکیبی نیز مهارت زیادی دارد.

کارنر مگرگور در زمان کودکی و نوجوانی جثه و هیکل کوچکی داشت و یکی از دلایلی که به ورزش های رزمی روی آورد این بود که در مدرسه او را اذیت می کردند و برای دفاع از خودش بود. او در یک خانواده فقیر به دنیا آمد و وضع مالی خوبی نداشتند پدرش به او پولی نمی داد و او مجبور بود خودش کار کند به همین دلیل کارنر کار های مختلفی می کرد و مدتی هم به کار لوله کشی مشغول بود اما در نهایت به ورزش های رزمی و ام ام ای (mma چیست) روی آورد. خانواده کارنر به او خیلی امیدوار بودند و می گفتند که او اولین میلیونر خانواده شان می شود. او دارای دو خواهر است به نام های اوفی و ارین. کارنر مگرگور conor mcgregor از سال ۲۰۰۸ با دختری به نام دی دیلین آشنا شد و با او رابطه داشت، کارنر و نامزدش دی دیلین اولین فرزندشان را در ۵ می ۲۰۱۷ به دنیا آوردند. نام فرزند آن ها کنور جک مک گرگور جونیور است. کارنر در حال حاضر بزرگ ترین و محبوب ترین مبارز در سازمان یو اف سی UFC است.

مبارزه conor mcgregor و حبیب

مبارزه conor mcgregor و حبیب

کارنر مگرگور در دوران حرفه ای مبارزه خود با مبارزان و قهرمانان زیادی به رقابت پرداخت و پیروز شد. یکی از رقیبان سرسخت کارنر مگرگور، حبیب نورماگومدوف بود که سال ها با هم کری می خواندند. کارنر مگرگور و حبیب مبارزه گر هایی سرسخت بودند که حواشی رقابت های آن ها به گوش رزمی کاران زیادی رسیده بود. در سال ۲۰۱۸ بین این دو مبارز درگیری های شدیدی پیش آمد طوری که حتی طرفداران این دو مبارز با هم به بحث و دعوا می پرداختند. در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۱۸ کارنر و حبیب با هم به رقابت پرداختند که این رقابت یکی از پر طرفدار ترین مسابقات کل دوران یو اف سی UFC بود و بینندگان زیادی داشت. در این رقابت هر که پیروز میدان بود قهرمان سبک وزن جهان می شد.

این مطلب را هم بخوانید
ساشا سبحانی در منوتو چه افشاگری هایی در مورد آقا زاده ها کرد؟

در این مبارزه تا راند سوم خبری از برتری هیچ کدام نبود. در راند چهارم بود که بالاخره کارنر مگرگور مغلوب حبیب نورماگومدوف شد. حبیب، کارنر مگرگور را در وضعیت سامبشن قفل کرد طوری که کارنر کاری نمی توانست بکند. در اواخر این رقابت حبیب نورماگومدوف با مربی کارنر مگرگور دعوایش شد و حسابی جنجال و شلوغی به پا انداخت. در آن جا طرفداران کارنر مگرگور و حبیب نیز با هم درگیر شدند و اوضاع بدی را درست کردند. در آخر درگیری دانا وایت رئیس سازمان یو اف سی UFC دستور داد کسانی که باعث شلوغی و دعوا شده بودند را دستگیر کنند. پس از اتمام این رقابت تعداد زیادی نظر و بازخورد در صفحات مجازی این مبارزان دیده شد که از این دعوا و درگیری ناراضی بودند.

مبارزه کارنر مگرگور و امیر علی اکبری

مبارزه کارنر مگرگور و امیر علی اکبری

اگر بخواهیم کارنر مگرگور و امیر علی اکبری را به هم ربط دهیم باید بگوییم که امیر علی اکبری یکی از مبارزان حرفه ای رشته MMA است. او ایرانی است و به دلیل علاقه اش به رشته های ترکیبی رزمی سال های پیش به روسیه رفته بود. امیر علی اکبری درباره نبرد کارنر مگرگور و حبیب نورماگومدوف گفته بود که آن بازی بسیار جذاب را تماشا کرده و خیلی لذت برده اما دعوا و جنجال آخر بازی را نپسندیده است. او درباره این دو رزمی کار گفته که طرفدار هیچ کدام به صورت جدا نیست و از مبارزه هر دو خوشش می آید و همچنین از بازی آن ها الهام می گیرد. امیر علی اکبری در حال حاضر در روسیه است و با سازمانی که برگزاری مسابقات MMA را دارد قرارداد بسته و گفته پس از آن می تواند در UFC مشغول به مبارزه شود زیرا رزمی کار ماهری است و خیلی ها دنبال او و حرفه اش هستند.

علت دستگیری کارنر مگرگور

علت دستگیری کارنر مگرگور

تا به حال کارنر مگرگور حواشی زیادی داشته زیرا همانطور که در میدان رقابت بی کنترل و خشن است در زندگی اجتماعی و روتین خود نیز رفتار های خشونت آمیزی از خود نشان می دهد و نمی تواند روی رفتار خود کنترل کافی را داشته باشد. یک بار او در سواحل میامی گوشی موبایل یکی از هوادارانش را از او قاپید و سعی داشت آن را زیر پایش بشکند چرا که طرفدارش در حال عکس گرفتن از او بوده. در اینجا آن شخص به پلیس زنگ می زند و کارنر مگرگور را دستگیر می کنند. او برای آزادی مجبور به پرداخت ۱۲۵۰۰ دلار ضمانت می شود. البته نا گفته نماند که این رفتار او ۲۰ سال حبس را در پی داشت اما دادگاه او را بخشید و فقط از او پرداخت جریمه را خواستند.

دو بار نیز کارنر مگرگور را متهم به آزار جنسی کردند و پلیس او را دستگیر کرد اما پس از بازجویی ها آن را آزاد کرده اند. دلیل آزادی او می تواند اثباتی برای بی گناهی و رد شدن شایعه و اتهام به او باشد.

خداحافظی کارنر مگرگور

خداحافظی کارنر مگرگور

کارنر مگرگور تا الان سه بار اعلام بازنشستگی کرده است. دو بار اول او به میدان مسابقات بازگشت اما آخرین بار مدتی پیش بود که او در توئیتر خود نوشت”رفقا من تصمیم به بازنشسته کردن خود گرفتم، عجب دورانی بود، ممنون از شما” این خبر برای یو اف سی UFC خوشایند نبود. پس از مدتی دانا وایت رئیس یو اف سی UFC اعلام کرد که کارنر مگرگور دیگر قصد بازگشت به میدان رقابت را ندارد و به پایان دوران حرفه ای خود رسیده است.

این مطلب را هم بخوانید
معروف ترین اینفلوئنسر 2021 در ایران و جهان چه کسانی انتخاب شده اند؟

مگرگور یکی از محبوب ترین مبارزان در سازمان UFC بود. او در دوران حرفه ای خود ۲۶ رقابت را شرکت کرد که ۲۲ بار از این مسابقات را پیروز شد و ۴ بار را شکست خورد. اولین پیروزی او در سال ۲۰۱۵ بود که قهرمان یو اف سی UFC شد. پس از آن توانست قهرمان دو رده جداگانه و به طور همزمان شود که او تنها کسی بود که این عنوان قهرمانی را کسب کرده است.

خیلی از طرفداران دو آتیشه مگرگور کلیپ هایی از قهرمانی های او و ورودش و خروجش از میدان مسابقات درست کرده اند. آهنگ ورودی کارنر مگرگور به میدان مسابقات در این کلیپ ها بسیار جالب است. اگر سری به این کلیپ ها بزنید می بینید که آهنگ ورود به رینگ کارنر مگرگور در این کلیپ ها حس قهرمانی را در شما زنده می کند.

ثروت conor mcgregor چقدر می باشد ؟

ثروت conor mcgregor چقدر می باشد ؟

خیلی ها کانر مگر گور conor mcgregor را به عنوان ثروتمند ترین مبارز یو اف سی UFC می شناسند. مگر گور در سال ۲۰۱۷ در مجله تایمز جزو ۱۰۰ فرد تاثیر گذار جهان بود. او در سال ۲۰۱۸ از سوی مجله فوریس در جایگاه چهارم ورزشکاران پردرآمد قرار گرفت یعنی پس از می ودر، مسی و رونالدو.

کانر مگر گور conor mcgregor در هر مسابقه مبلغی حدود ۱ میلیون دلار را به دست می اورد که تقریبا دو برابر مبارزان دیگر UFC است. ثروت کارنر مگرگور در مقایسه با بقیه مبارزان رشته های رزمی خیلی بیشتر است.

کارنر مگرگور والپیپر

پس از شهرت و معروفیت کانر مگر گور conor mcgregor، این رزمی کار حرفه ای و محبوب، کلیپ ها و عکس های زیادی از او در صفحات مجازی و دنیای واقعی پخش شد. همچنین به تعداد هواداران او روز به روز افزوده می شد و به عنوان یک چهره محبوب در یو اف سی UFC شناخته می شد. شما می توانستید در موبایل طرفداران او کلی کلیپ و عکس و حتی والپیپر مشاهده کنید.

افتخارات فردی کانر مک گرگور

افتخارات فردی کانر مک گرگور

کانر مک گرگور در دوران حرفه ای مبارزات خود افتخارات زیادی را به دست آورد که باعث حیرت خیلی ها شد. یکی از افتخارات او معرفی اش به عنوان سریع ترین مبارز یو اف سیUFC بود که رکورد ۱۳ ثانیه را زده بود. او همچنین افتخار بیشترین ناک اوت در تاریخ یو اف سی UFC را هم به نام خود کرد.

سوالات متداول کاربران

 1. در نبرد کانر مک گرگور و حبیب چه کسی پیروز میدان شد؟

  در این رقابت کانر مک گرگور شکست خورد و حبیب پیروز میدان شد.

 2. کانر مک گرگور و نامزدش چند فرزند دارند؟

  آن دو، صاحب یک فرزند به نام کنور جک مک گرگور جونیور هستند.

 3. کانر مک گرگور در لیست ثروتمندترین ورزشکاران در کدام جایگاه است؟

  او در جایگاه چهارم این لیست است.

 4. .آیا کانر مک گرگور خود را بازنشسته کرده است؟

  بله با توجه به خبرهای اخیر او خود را بازنشسته کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :