بلاگر های اقتصادی به اشخاصی گفته می شود که در زمینه ارز دیجیتال و بازارهای مالی فعالیت داشته باشد. این افراد می توانند از طریق این بازار ها درآمد خوبی کسب کنند و به کسانی که علاقه مند هستند هم آموزش دهند و آن ها را در این مسیر یاری کنند.

فهرست مطالب پنهان
بلاگر های اقتصادی در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

بلاگر های اقتصادی در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

بلاگر های اقتصادی مطالبی را در وب سایت های خود یا شبکه های مجازی که فعالیت دارند، می نویسند و با افراد آن ها را به اشتراک می گذارند. مثلا آن ها در صفحه اینستاگرام خود در زمینه آموزش برای بازار های مالی و ارز های دیجیتالی و اقتصادی فعالیت می کنند و به مخاطب و فالووران خود آموزش می دهند که چگونه وارد این عرصه شوند و بتوانند در این زمینه درآمد های خوبی داشته باشند.این بلاگر های اقتصادی به مردم چگونگی سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتالی شبیه فارکس و بیت کوین را می دهند.

درآمد بلاگر های اقتصادی چقدر است؟

راه های کسب درآمد این بلاگرها زیاد است آن ها می توانند از طریق یوتیوب یا سایت های متعدد و اینستاگرام به تبلیغات بپردازند و هم از طریق خود که در زمینه ارزهای دیجیتال و فارکس و بورس سرمایه گذاری می کنند، می توانند درآمد داشته باشند. در این روز هایی که مردم اکثر بازار هایشان به خاطر ویروس منحوس کساد شده است این روش می تواند برای کسانی که علم و علاقه در این زمینه دارند کمک کند و درآمد خوبی از این طریق به دست آورند.

بهترین بلاگر های اقتصادی کدامند؟

بهترین بلاگر های اقتصادی کدامند؟

در ادامه می خواهیم ده نفر از بلاگر های ایرانی که جزء بهترین بلاگر های اقتصادی هستند را معرفی کنیم و از علمی که در این زمینه دارند استفاده کنیم تا بتوانیم ما هم روزی همانند این بلاگر ها در این زمینه موفق شویم.

لطیف آهی

یکی از بلاگر های اقتصادی لطیف آهی نام دارد. وی مدرس بازار های مالی می باشد و دوره های آموزشی معامله گری و دوج کوین را برگزار می کند و معمولا افرادی که در این دوره ها شرکت می کنند بسیار راضی هستند.

مهدی خدایی

مهدی خدایی یکی از بهترین بلاگر های اقتصادی می باشد که در اینستاگرام فعالیت می کند. وی مدرس استراتژی های اسکایپ و فیوچرز می باشد مهدی خدایی برای فالوور هایش مشاوره های رایگانی برای معرفی ارز دیجیتال به مخاطبان خود می دهد.

حمزه مراد پور

حمزه مراد پور یکی از بهترین بلاگر های اقتصادی می باشد او آموزش های صفر تا صد بازار های دیجیتالی را برگزار می کند و افرادی که در دوره های او شرکت کردند معمولا بسیار راضی هستند. وی در دوره ها خود به آموزش آشنایی با ارز دیجیتال و بلاک چین، روش های سرمایه گذاری و درآمد زایی، بیت کوین و آلت کوین و روش های خرید و نگهداری ارز دیجیتال می پردازد.

این مطلب را هم بخوانید
امکانات شرط بندی در سندز ماکائو به همراه بررسی بازی های ارائه شده

مسعود صادقی

مسعود صادقی را می توان جزء بهترین بلاگر های اقتصادی دانست او معامله گر و مدرس بازار های ارز های دیجیتال می باشد و نکات حرفه ای معامله گری در بازار های مالی را در صفحه اینستاگرام خود شرح می دهد. وی تمام نکاتی که باید اشخاص بدانند برای ورد به بازار های ارز دیجیتال را بازگو می کند تا مردم دچار ابهام نشوند.

احمد رضا سلیمانی

احمد رضا سلیمانی یکی دیگر از بهترین بلاگر های اقتصادی می باشد؛ که کارگاه رایگان را برگزار می کند و خیلی از فالوور های او با رفتن به همین کارگاه های او و با استفاده از نکاتی که سلیمانی گفته سود بسیار خوبی کسب کرده اند. این موضوع باعث تعجب وی شده و گفت این همه سود دریافت کردید آن هم با کارگاه رایگان عالی است.

شاهرخ تریدر

شاهرخ تریلدر یک بلاگر های معروف می باشد؛ که توانسته با برگزار کردن آموزش های بورس و ارز دیجیتال به زبان ساده افراد را جذب این بازار های مالی کند. او بیشتر در صفحه اینستاگرام فعالیت می کند و آموزش هایی در رابطه با چگونه دوج کوین خریداری کنیم و امثال این ها را به اشتراک می گذارد.

حامد پیروی

حامد پیروی جزء بهترین بلاگر های اقتصادی می باشد او به طور طنز و جذاب پست های آموزشی را در صفحه اینستاگرام خود قرار می دهد و فالوور بسیار زیادی دارد. وی بسیار شخصی با انگیزه و پر انرژی می باشد که توانسته افراد زیادی را به خود جذب کند.

امیرحسین نام آور

امیر حسین نام آور ۲۳ سال است که در فضای کسب و کار فعالیت می کند. او آموزش بورس در فضای مجازی ارائه می دهد وی بیش از یک دهه تجربه در بازار های مالی را دارد امیر حسین نام آور در برنامه های تلویزیونی هم دعوت داشته و آموزش هایی در این زمینه داده است.

محمد هلاکوئی

محمد هلاکوئی یکی از بهترین بلاگر ها می باشد که در زمینه ارز های دیجیتال و بورس فعالیت می کند. وی می گوید دنیای ارز های دیجیتال بسیار زیباست اما خطرناک است و اگر بدون علم آن را شروع کرد ضرر بسیاری شامل حال می شود.

حسینی فایننس

حسینی فایننس یکی از افرادی است که در حوزه بازایابی و ارز دیجیتال فعالیت می کند. او با آموزش های دوره جامع اقتصاد با رویکرد ارز های دیجیتال مسیر موفقیت را برای افراد هموار می کند.

پیج اینستاگرام بلاگر های اقتصادی چیست؟

پیج اینستاگرام بلاگر های اقتصادی چیست؟

بلاگر های اقتصادی معمولا در فضا های مجازی فعالیت زیادی دارند. یکی از این شبکه های اجتماعی که در آن فعالیت می کنند، اینستاگرام می باشد آن ها در این صفحات خود به تبلیغات می پردازند و کارگاه های آموزشی ویژه ای را برگزار می کنند؛ تا مردم بتوانند موفق شوند و از این راه درآمد خوبی داشته باشند. شما می توانید قسمت سرچ اینستاگرام کلمه ارز را وارد کنید تا لیستی از اشخاصی که در عرصه ارز های دیجیتالی کار می کنند را مشاهده کنید.

اینفلوئنسرهای اقتصادی در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

بعضی از این بلاگر های اقتصادی مانند لطیف آهی و محمد هلاکوئی در سرویس یوتیوب فعالیت دارند و بعضی از جلسه های خود را در این سرویس برگزار می کنند. این بلاگر ها می توانند با فعالیت در سرویس یوتیوب درآمدی هم داشته باشند چون این فضا برای افرادی که فعالیت بسیاری دارند به ازای لایک و بازدیدی که پست های آن ها دریافت می کند، هزینه ای به دلار واریز می کند.

این مطلب را هم بخوانید
درخشش مهدی طارمی در پورتو به همراه بیوگرافی و حواشی این ملی پوش

کدام یک از شاخه های اینفلوئنسری در زمینه اقتصاد طرفدار بیشتری دارد؟

در شرایط کنونی ارزهای دیجیتال یکی از شاخه های پر طرفدار می باشد که روز به روز رشد و پیشرفت چشم گیری دارد. بلاگر ها آموزش هایی را برای افراد می گذارند و شفاف سازی می کنند تا مردم دچار اشتباه و ابهامی نشوند و ارزهای پرطرفدار که در آن ها می توان به موفقیت رسید را معرفی می کنند.

حاشیه های بلاگر های اقتصادی درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های بلاگر های اقتصادی درباره چه موضوعاتی است؟

بعضی از بلاگر های اقتصادی اطلاعات غلط و نادرستی را در مورد ارز های دیجیتال به مردم می دهند و همین باعث می شود؛ تا افراد به اشتباه بیافتند و حواشی از این دست برای این بلاگر های اقتصادی به وجود می آید و جنجال به پا می شود.

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگر های اقتصادی انجام شد، راز موفقتیشان در چه چیزی بوده است؟

این بلاگر های اقتصادی راز موفقیت شان در این است که علم کافی از ارزهای دیجیتال دارند و بی گدار به آب نزدند آن ها با تلاشی که طی چند ساله گذشته کرده اند متوجه شدند که چگونه در این بازار های مالی فعالیت کنند. این بلاگر ها معمولا در زمینه بازار های مالی و معامله گری تحصیل کرده تا توانسته اند به جایگاهی برسند.

رسوایی های که اینفلوئنسرهای اقتصادی به بار آورده اند چه بوده است؟

تا به اکنون در مورد رسوایی بلاگر ها هیچ خبری منتشر نشده که دقیق و موثق باشد؛ ولی اگر منتشر بشود خبرنگار های اینستاگرامی مثل امین فردین که یک خبرنگار حاذق در اینستاگرام است و از همه اسرار افراد پرده برداری می کند، می تواند در مورد این بلاگر ها هم نظر دهد. اگر در بازار های اقتصادی اتفاقی بی افتد و بلاگر ها اشتباه مطلب برسانند افرادی مثل امین فردین می توانند باعث رسوایی آنها شوند.

کدام یک از بلاگر های اقتصادی سیگنال دهی می کنند؟

بلاگر های بسیاری هستند که سیگنال دهی می کنند و به تحلیل آن می پردازند مثلا حامد پیروی چند نمونه از نمودار ها را در قالب استوری در صفحه ابنستاگرام خود گذاشته است و هر کدام را گفته که چقدر افت داشته و یا چقدر پیشرفت کرده است. مسعود صادقی هم در قالب استوری در صفحه اینستاگرام خود به سیگنال دهی بیت کوین پرداخته است.

نظر بلاگرهای اقتصادی دربراره آینده بورس ایران چیست؟

نظر بلاگرهای اقتصادی دربراره آینده بورس ایران چیست؟

مسعود صادقی با تحلیل هایی که انجام داد گفت آینده بورس برای چند سال آینده خوب است اگرچه مدتی با شکست مواجه شد اما باید امیدوار بود. لطیف آهی هم نیز گفت با روند کاهشی که داشتیم می توان به بازار بورس ایران امیدوار باشیم. یکی دیگر از بلاگر های اقتصادی گفت طبق ارزیابی که انجام شده و نرخ دلار روند صعودی پیش گرفته آینده روشنی در انتظار بازار سهام داران قرار گرفته است.

سوالات متداول

 1. آیا لطیف آهی ارز کوینکس را تایید می کند؟

  او که یکی از بلاگر های اقتصادی است؛ گفته است که من ارز کوینکس را تایید نمی کنم.

 2. کدام یک از بلاگر های اقتصادی دوره رایگان برگزار کرد و افرادی که در آن شرکت کردند سود بسیار خوبی دریافت کردند؟

  احمد رضا سلیمانی با دوره ای که برگزار کرد مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفت و سود بسیار خوبی دریافت کردند.

 3. آیا موفقیت بلاگر های اقتصادی حاصل تجربه می باشد؟

  بلاگر های اقتصادی هم علم این بازار های مالی را دارند و هم تجربه کافی هر دو باهم به موفقیت میسر می شود.

 4. کدام بلاگر اقتصادی بیش از یک دهه تجربه دارد؟

  امیر حسین نام آور ۲۳ سال است که در این زمینه کار می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :