والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا افرادی هستند که در ورزش والیبال مهارت بسیار خوبی دارند و در کشورهای اروپایی به فعالیت می پردازند.

فهرست مطالب پنهان
والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افرادی هستند؟

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افرادی هستند؟

در حال حاضر والیبالیست های کشورمان در کشورهای اروپایی به فعالیت می پر دازند. در سال های اخیر دستمزدهای میلیاردی به بازیکنان می دادند تا در لیگ های داخلی توپ بزنند و به لیگ های اروپایی نروند اما با کنار رفتن تیم بانک سرمایه که قرار دادهای مهم را امضا کرد بازار لژیونر والیبال ایران داغ شد. در ادامه به معرفی افرادی که در لیست والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا هستند می پردازیم.

میلاد عبادی پور

میلاد عبادی پور یکی از بهترین والیبالیست های جهان می باشد که در باشگاه اسکرا بلچتوف لهستان کار می کند. این والیبالیست در ۲۵ مهر ماه سال ۱۳۷۲ در ارومیه به دنیا آمده است و از همان نوجوانی علاقه بسیاری به والیبال داشته است. عبادی پور در تیم ملی نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی افراد کمتر از ۲۱ جهان در سال دو هزار و سیزده و قهرمانی های متعدد را در کارنامه خود دارد. عبادی پور بعد از برگزار کردن لیگ ملت ها با تیم ایران در دوره اول مسابقات توکیو که در روسیه برگزار شد بازی کرد. عبادی پور در دوره گذشته در تیم اسکرابلچاتوف تیمی در لهستان توپ زد و قبل از شروع شدن مسابقات پلاس لیگا سال ۲۰۲۰ و ۲۰۱۹ بعد از توافق مدیران باشگاه مجدد قرار دادش را با لهستان تمدید کرد.

محمد موسوی

محمد موسوی یکی از والیبالیست های قهار جهان می باشد که شهرت بسیاری نیز دارد. او در سی و یکم مرداد ماه سال ۱۳۶۶ در شهر دزفول متولد شد. محمد موسوی به رشته والیبال علاقه زیادی داشت به همین دلیل او از نه سالگی در این حیطه قدم گذاشت. این بازیکن برجسته تا به اکنون پیشنهادهای متعددی از کشورهای اروپایی داشته اما هیچکدام را نپذیرفته است.

جواد معنوی نژاد

جواد معنوی نژاد در ششم آذر سال ۱۳۷۴ به دنیا امد و یکی از والیبالیست های مطرح جهان می باشد. او از زمانی که یازده سال داشت در این حیطه قدم گذاشت و توانست موفقیت بسیاری کسب کند. جالب ست که این ورزشکار زیر نظر پدرش کار می کرد و به بهترین جایگاه رسید. سعید معزی و حسن افغان از اساتید برجسته این ورزشکار هستند. معنوی نژاد برای لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ با  واسطه گری ابگور کولاکویچ به تیم ملی ایران دعوت شد و در مقابل آرژانتین و لهستان بازی کرد. این والیبالیست در سال نود و هشت در ورونا ایتالیا بازی کرده بود و از این تیم جدا شد و با این که پیشنهادهای گوناگونی از لهستان و ایران داشته اما تا به حال تیم خود را انتخاب نکرده است.

سعید معروف

سعید معروف

سعید معروف یکی از والیبالیست های قهار جهان می باشد که در بیست و هشتم سال ۱۳۶۴ در راومیه به دنیا آمده است. او کاپیتان تیم ملی والیبال ایران بود و سابقه درخشانی را در کارنامه خود دارد. سعید معروف بازی های بسیار درخشانی در تیم ملی والیبال داشته است به همین علت مورد توجه عکاسان ایتالیایی قرار گرفت. تیم های اروپایی بسیاری از او خواستند تا او در تیمشان بازی کند اما سعید معروف هنوز تصمیم نگرفته که در کدام تیم کار کند.

این مطلب را هم بخوانید
اسم دوست پسر جدید تاکسیک‌ گرل چیست؟ به همراه ماجرای آشنایی آن ها

مجتبی میزا جان پور از والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا

مجتبی میزا جان پور یکی از والیبالیست های مطرح جهان می باشد. او در تیم آ ایتالیا و تیم کاستلانا توپ زده است و برای دوره های بعد نیز پیشنهادهای اروپایی داشته است. این بازیکن در تیم ملی ایران به خوبی درخشیده است و محبوبیت بسیاری دارد.

مرتضی شریفی

مرتضی شریفی در شش خرداد سال ۱۳۷۸ در ارومیه متولد شده است. وی یکی از بهترین بازیکن های تیم ملی والیبال می باشد. او در سال ۱۳۹۷ به دعوت ایگور کولاکویچ در تیم ملی والیبال عضو شده است.

امیر غفور

امیر غفور یک یاز والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا می باشد که در ۱۶ خرداد ماه سال ۱۳۷۰ به دنیا آمده است. او عضو تیم ملی والیبال مردان ایران و باشگاه والیبال سپاهان اصفهان است. امیر غفور همچنین برای بازی در تیم های ایتالیایی دعوت شده اما هیچ کدام را نپذیرفته است. اگر شما بازی های این والیبالیست را دیده باشید متوجه مهارت و استعداد او در این حیطه می شوید.

فرهاد قائمی

فرهاد قائمی یکی دیگر از والیبالیست های مطرح می باشد که تا به حال توانسته در این تیم به خوبی بدرخشد. او از سال ۲۰۰۷ در مکزیک به همراه تیم ملی والیبال نوجوانان مقام قهرمانی را کسب کرد. فرهاد قائمی یکی از بازی هایش در کشور ترکیه بود که توانست در این کشور به خوبی بدرخشد.

صابر کاظمی (ترکیه)

صابر کاظمی

صابر کاظمی یکی از بهترین والیبالیست های تیم ملی والیبال مردان می باشد. این والیبالیست در سال دو هزارو هجده برای نخستین بار به تیم ملی بزرگالان دعوت شد و در مقابل تیم ایتالیا نخستین بازی تیم ملی خود را انجام داد. این والیبالیست در سال ۲۰۲۰ توانست جز بهترین های تیم والیبال ایران شود.

مهتاب رحمانی

مهتاب رحمانی یکی از والیبالیست های مشهور می باشد که در تیم ایران به خوبی خوش درخشیده است. مهتاب قصد دارد بعد از مسابقات آسیایی به پرتغال برود و اگر چنین نشد در کنار تیم خود بازی کند.

مونا دریس محمودی

مونا دریس محمودی یکی از بهترین والیبالیست های مطرح می باشد. بعد از این که مهتاب رحمانی به تیم پرتغال رفت باشگاه والیبال زنان بواویشتا پرتغال به این والیبالیست نیز پیشنهاد داد تا در تیمشان توپ بزند و مونا دریس محمودی به راحتی پذیرفت و به این تیم پیوست.

مبلغ قرارداد های والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چقدر است؟

مبلغ قرار دادهای والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا در هیچ رسانه و سایتی به طور دقیق گفته نشده اما مبلغ هایی که آن ها در یافت می کنند به دلار است و کم نیست. والیبالیست هایی همانند معنوی نژاد و شریفی در سال گذشته جز لژیونرهایی بودند که در آمد آن چنانی نداشته اند به طوری که در بعضی از رسانه ها منتشر شد در آمد آن ها کمتر از صد دلار بوده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی هاک سید + راز درآمد های میلیون دلاری او از پوکر

آدرس پیج اینستاگرام والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا

می توانید نام هر یک از والیبالیست ها را در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج آن ها دست یابید. معمولا این افراد فالوور بسیاری دارند و عکس های گوناگونی از بازی ها و تیم هایشان در آن صفحات به اشتراک گذاشته اند. این افراد در این صفحات عکس هایی که با تیم های متعدد گرفته اند را برای هواداران به اشتراک گذاشته اند.

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افتخاراتی به دست آورده اند؟

این والیبالیست ها تا به حال افتخارات گوناگونی را دریافت کرده اند و جز بهترین و مطرح ترین والیبالیست ها می باشند. هر یک از افرادی که در بالا نام بردیم در تیم ملی و دیگر تیم ها بازی های درخشانی داشته اند به طوری که از سمت تیم های دیگر به آن ها پیشنهاد بازی شده است.

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا مهاجرت کرده اند؟

بعضی از این والیبالیست ها به خارج از کشور مهاجرت کرده اند اما بعضی از آن ها در حال حاضر در ایران می باشند و در همین کشور به فعالیت می پردازند. افرادی مانند سعید معروف و مرتضی شریفی دعوت های متعددی از سایر کشورهای اروپایی داشته اند اما هیچکدام از این دعوت ها را نپذیرفته اند. والیبالیست هایی مانند صابر کاظمی و فرهاد قائمی به کشورهای اروپایی رفته اند و در این کشورها خوش درخشیده اند.

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا می توانند در تیم ملی بازی کنند؟

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا می توانند در تیم ملی بازی کنند؟

والیبالیست های بسیاری در خارج از کشور به فعالیت می پردازند ولی بعد از مدتی خواستند که به کشور خود برگردند. جالب است بدانید این افراد اصلا مشکلی برای برگشتشان ندارند و به راحتی می توانند با همه تیم ها بازی کنند و در نهایت به تیم خود برگزدند. با این روش آن ها تجربه های خوبی کسب کرده اند و برای بازی های ملی آمادگی بیشتری دارند.

چه حاشیه هایی برای این بازیکنان به وجود آمد؟

در هر حیطه ای افراد بسیاری هستند که شایعه پراکنی کنند و یا حاشیه بسازند و در مقابل آن بعضی اشخاصی هستند که این حواشی را گسترش دهند.  برای این بازیکنان حاشیه های بسیاری نظیر تیترهایی مانند اخراج شدن بازیکن های ایرانی در سایت های متعدد می باشد. یکی دیگر از این حاشیه ها در رابطه با دستمزدشان است که در هر سایت برای این اشخاص مبلغ گوناگونی می گویند مثلا برای یک نفر می گویند که درخواست مبلغ بالا کرده و یک نفر مبلغ کمی دریافت کرده است.

سوالات متداول

 1. جواد معنوی نژاد در کدام یک از تیم های اروپایی بازی می کنند؟

  این والیبالیست در سال نود و هشت در ورونا ایتالیا بازی کرده بود و از این تیم جدا شد و با این که پیشنهادهای گوناگونی از لهستان و ایران داشته اما تا به حال تیم خود را انتخاب نکرده است.

 2. والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افرادی هستند؟

  افرادی که به کشورهای دیگر می روند و در این کشورها به فعالیت می پردازند.

 3. در سال گذشته درآمد معنوی نژاد چگونه بوده است؟

  او در سال گذشته جز لژیونر های کم درآمد بوده است.

 4. امیر غفور در کدام یک از تیم های اروپایی مشغول است؟

  او تا به اکنون پیشنهادهای بسیاری داشته اما هیچکدام را نپذیرفته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :