جواد خواجوی یکی از معروف ترین و محبوب ترین دوبلور و  بلاگر های ایرانی می باشد که از طریق دوبله و صداگذاری بر روی حیوانات در شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی پیدا کرد و به شهرت رسید. این دوبلور اصالتی مشهدی دارد و در شهر مشهد متولد شده است اما امروزه مدام بین مشهد و تهران در حال رفت و آمد است. این واینر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد و در کمتر از یک سال فالوور های او به بیش از ۸۵۰ هزار نفر رسید.

بیوگرافی جواد خواجوی

بیوگرافی جواد خواجوی

جواد خواجوی (Javad khaajavi) متولد خرداد ماه سال ۱۳۷۱ در شهر مشهد است. این واینر یکی از معروف ترین و محبوب ترین دوبلور های ایرانی می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در اینستاگرام آغاز کرد و با صداگذاری بر روی حیوانات، دوبله های مشهدی و ساخت کلیپ های طنز به شهرت زیادی رسید و امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. مادر این واینر اهل تهران است و پدر او نیز مشهدی می باشد و خود این دوبلور هم در شهر مشهد متولد و بزرگ شده است اما به گفته خود او به دلیل فعالیت های هنری ای که دارد مدام بین تهران و مشهد در حال رفت و آمد است.

جواد خواجوی علاوه بر صداگذاری و دوبله و ساخت کلیپ های طنز در تئاتر نیز فعالیت زیادی دارد که اغلب در نمایش های طنز فعالیت می کند. جواد خواجوی همچنین مدتی با گروه خندوانه نیز سابقه همکاری داشته است. این دوبلور دانشجو انصرافی از رشته سینما می باشد و پس از انصراف از دانشگاه مدتی به عنوان نویسنده برنامه دیرین دیرین فعالیت کرد اما خدمت سربازی باعث شد تا او مدتی از حرفه خود فاصله بگیرد و پس از پایان دوره خدمت فعالیت خود را به عنوان یک واینر در اینستاگرام آغاز کرد.

او در سال ۱۳۹۶ پیج خود را راه اندازی کرد و محبوبیت او به قدری بالا رفت که در کمتر از یک سال فالوور های او به بیش از ۸۵۰ هزار نفر رسید. این دوبلور به سبب دوبله مشهدی، صدا گذاری بر روی حیوانات و ساخت کلیپ های طنز به شهرت بالایی رسید که از معروف ترین کلیپ های این دوبلور می توان به کلیپ های میمون، ساجده مهلا، گوگوش، کرونا و ترامپ اشاره کرد. به گفته خود جواد خواجوی او متن دوبله ها را خودش می نویسد و از شخص دیگری کمک نمی گیرد.

اینستاگرام جواد خواجوی

اینستاگرام جواد خواجوی

این دوبلور فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در اینستاگرام آغاز کرد و در کمتر از یک سال فالوور های او به بیش از ۸۵۰ هزار نفر رسید و امروزه بیش از ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار فالوور دارد. این واینر تا کنون در پیج خود ۵۲۰ پست طنز منتشر کرده است که این پست ها مربوط به دوبله ها و صدا گذاری های او می باشد که باعث شهرت او شده اند.

عکس های جواد خواجوی

عکس های جواد خواجوی

از این دوبلور عکس های زیادی تا کنون در شبکه های اجتماعی و سایت های گوگل منتشر شده است که با سرچ نام او می توانید عکس های زیادی از جواد خواجوی پیدا کنید که در این مقاله هم تعداد از عکس های این واینر وجود دارد که می توانید مشاهده کنید.

این مطلب را هم بخوانید
پریسا پور مشکی کیست؟ | بررسی بیوگرافی پریسا پور بلک شاخ مجازی

یوتیوب جواد خواجوی

خود جواد خواجوی در یوتیوب فعالیتی ندارد اما تعداد بی شماری از کلیپ های این واینر در فضای یوتیوب در چنل های مختلف منتشر و بارگذاری شده اند که می توانید آن ها را مشاهده و از آن ها لذت ببرید. کلیپ هایی که از این واینر در یوتیوب وجود دارند به دلیل شهرت بالای این واینر هر کدام از آن ها ویو های بالایی تا کنون داشته اند.

جواد خواجوی در عصر جدید

برنامه عصر جدید یکی از برنامه های پر طرفدار و محبوب سینما و تلوزیون می باشد که به مجریگری احسان علیخانی ساخته می شود. در ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در فصل اول این مجموعه جواد خواجوی واینر محبوب ایرانی پس از اجرای یک گروه دوبله بر روی استیج برنامه حاضر شد و با داوران و احسان علیخانی چند دقیقه ای به گفتگو پرداخت که فیلم های آن در در سایت های مختلف موجود است.

درآمد جواد خواجوی چقدر است؟

اکثر درآمد این دوبلور از فعالیت او در شبکه های اجتماعی علی الخصوص اینستاگرام به دست می آید. او به سبب شهرتی که دارد تا کنون با اسپانسر های زیادی همکاری کرده است که باعث شده تا او به درآمد زیادی برسد. اسپانسر های او در زمینه ساخت کلیپ ها معمولا با این واینر فعالیت می کنند. همچنین بخشی از درآمد این واینر محبوب هم از طریق تبلیغات به دست می آید.

گربه های جواد خواجوی

همان طور که گفته شد وی تا کنون صداگذاری های بسیار زیادی بر روی حیوانات انجام داده است که کلیپ ها و صداگذاری های او بر روی گربه بیش از دیگر صداگذاری های او دیده شده اند و این کلیپ ها شهرت بیشتری پیدا کرده اند. شما می توانید کلیپ صداگذاری بر روی گربه ها توسط این دوبلور را در پیج او و همچنین چنل های یوتیوب و آپارات پیدا و از ان ها لذت ببرید.

جواد خواجوی در سرباز حضور داشت؟

جواد خواجوی در سرباز حضور داشت؟

سریال سرباز در ماه رمضان سال ۱۳۹۹ از شبکه ۳ سیما منتشر شد که طرفداران و بینندگان زیادی داشت و این دوبلور که تا کنون در سریال های زیادی به عنوان مهمان حضور داشته است در برخی از سکانس های سرباز هم نقش آفرینی کرده است تا یک سریال دیگر هم در کارنامه او قرار گیرد. جواد خواجوی در سریال سرباز در نقش غلامرضا هاشمی ایفای نقش کرده است.

جواد خواجوی در نوروز رنگی

جواد خواجوی در نوروز رنگی

سریال نوروز رنگی یکی دیگر از سریال هایی است که تا کنون این دوبلور در آن حضور داشته است. سریال نوروز رنگی در آخرین روز سال ۱۳۹۹ از شبکه ۵ سیما به کارگردانی علی مسعودی ساخته و منتشر شد که جواد خواجوی در نقش جواد در این سریال ایفای نقش کرد و یکی از بازیگران کلیدی و اصلی این سریال بود.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی محمد معماریان و 10 کلیپ برتر + بررسی درآمد و محل زندگی

این دوبلور در کدام شهر ساکن است؟

جواد خواجوی در مشهد متولد و بزرگ شده است اما او امروزه به دلیل فعالیت های هنری ای که دارد به گفته خود مدام بین مشهد و تهران در حال رفت و آمد است و در هر دو شهر زندگی می کند. همچنین پدر او مشهدی و مادر این واینر هم اهل تهران می باشد و همین یکی دیگر از دلایل رفت و آمد زیاد این واینر بین این دو شهر است.

کانال تلگرامی جواد خواجوی

کانال تلگرامی جواد خواجوی

خود جواد خواجوی به نظر نمی رسد که در تلگرام فعالیتی داشته باشد اما به دلیل شهرت بالای او چنل های زیادی در ارتباط با این واینر ساخته شده اند که کلیپ های وی را منتشر می کنند و حتی به دلیل محبوبیت بالای جواد خواجوی دیگر چنل ها نیز گهگاهی کلیپ های این واینر طنز پرداز را منتشر می کنند.

مصاحبه با جواد خواجوی

مصاحبه با این دوبلور

جواد خواجوی تا کنون مصاحبه های زیادی با رسانه و برنامه های مختلف انجام داده است که در مورد شرایط کاری، شرایط گذشته و این که چگونه به این جایگاه رسیده و حتی دلیل این که تصمیم گرفت به عنوان دوبلور فعالیت کند توضیحاتی ارائه کرده است که در صورت علاقه شما می توانید این مصاحبه ها را در یوتیوب و آپارات مشاهده کنید.

حاشیه های این واینر

این دوبلور بر خلاف اکثر واینر ها و افراد مشهور حاشیه زیادی ندارد و تقریبا جزو سلبریتی های بدون حاشیه اینستاگرام می باشد که به دور از هر گونه حواشی به فعالیت خود ادامه می دهد و تا کنون به خوبی توانسته تا حواشی و شایعاتی که پیرامون او رخ می دهد را مدیریت کند تا لطمه ای به کار او وارد نکنند.

سریال این دوبلور از کدام شبکه تلوزیون پخش شد؟

سریال این دوبلور از کدام شبکه تلوزیون پخش شد؟

جواد خواجوی تا کنون در چند سریال ایفای نقش کرده که هر کدام از آن ها از شبکه های مختلفی پخش شده اند و تنها مختص به یک شبکه خاص نیستند به طور مثال سریال سرباز که یکی از سریال های این بازیگر و واینر است از شبکه ۳ سیما در ماه رمضان سال ۱۳۹۹ منتشر و پخش شد و یکی دیگر از سریال های او مانند نوروز رنگی که ژانری طنز داشت در ۳۱ اسفند ماه سال ۱۳۹۹ از شبکه ۵ سیما پخش شد که هر کدام از این سریال ها بینندگان زیادی داشتند.

سوالات متداول

 1. جواد خواجوی کیست؟

  این دوبلور یکی از معروف ترین دوبلور ها و واینر های ایرانی می باشد که به دلیل صداگذاری بر روی حیوانات و ساخت کلیپ های طنز به شهرت بسیار زیادی رسیده است.

 2. کلیپ های جواد خواجوی را در کجا ببینیم؟

  جواد خواجوی تا کنون کلیپ های زیادی منتشر کرده است که شما می توانید این کلیپ ها را در یوتیوب، آپارات و همچنین پیج اصلی این واینر در اینستاگرام مشاهده کنید.

 3. نام پیج اینستاگرام جواد خواجوی چیست؟

  جواد خواجوی در اینستاگرام با نام javadkhaajavi فعالیت دارد که بیش از ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار کاربر پیج او را دنبال می کنند.

 4. جواد خواجوی ازدواج کرده است؟

  به گفته خود جواد خواجوی او تا کنون ازدواجی نکرده است و به صورت مجردی زندگی می کند و تمامی اخباری که پیرامون همسر و یا ازدواج وی تا کنون منتشر شده اند صحت ندارند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :