مهدی مرندی از والیبالیست های ایرانی در پست لیبرو است که سابقه بازی در باشگاه های مختلفی، مانند باشگاه سپاهان اصفهان را دارد. این بازیکن امروزه در تیم ملی کشورمان ایران بازی های بسیار درخشانی را به نمایش گذاشته است. در پاسخ به سوال Mehdi Marandi چند سال دارد باید گفت که سن مهدی مرندی ۳۵ سال است.

مهدی مرندی کیست؟

مهدی مرندی کیست؟

در بیوگرافی مهدی مرندی (یکی از والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا) آمده است که این بازیکن در اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۵ به دنیا آمده است. شهر محل تولد او و همسرش، شهر قزوین است و او سال های نوجوانی خودش را در این شهر گذرانده است. او در خندوانه گفت که که از همان دوران نوجوانی به ورزش والیبال علاقه داشت اما هرگز تصور نمی کرد که روزی در رقابت های بین المللی در اردو تیم ملی ایران بازی کند.

آدرس پیج اینستاگرام مهدی مرندی چیست؟

مهدی مرندی اینستا به نسبت فعالی، در میان دیگر ملی پوشان والیبال ایران دارد. او در زمان بازی ها با گذاشتن استوری و پست سعی می کند تا با مخاطبانش در ارتباط باشد. یوتیوب Mehdi Marandi نیز چند سالی است که تاسیس شده است اما ویدیو های زیادی در آن موجود نیست. برای دنبال کردن پیج مهدی مرندی می توایند از این لینک کمک بگیرید.

عکس های مهدی مرندی را در کجا ببینیم؟

عکس های این لیبرو موفق و محبوب را می توان با سرچ کردن نام Mehdi Marandi در سایت هایی مانند ویکی پدیا مشاهده کرد. امروزه سایت های زیادی وجود دارند که در رابطه با زندگی بازیکنان والیبال کشورمان مطالبی را نوشته اند. تصویر ماشین Mehdi Marandi و خانه او در پیج اینستاگرام خودش هم موجود است. با دنبال کردن مرندی در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب، می توانید به تصاویر زندگی شخصی و حرفه ای او دسترسی داشته باشید.

این مطلب را هم بخوانید
جف لیساندرو قهرمان پوکر ایتالیایی + راز سودهای میلیونی او

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

مهدی امروزه در تیم ملی ایران به عنوان لیبرو بازی می کند. او عاشقانه تیم ملی را دوست دارد و هر بازی را افتخاری بزرگ برای خودش می داند. علاوه بر تیم ملی ایران او در باشگاه سپاهان اصفهان هم بازی می کند. مرندی در مصاحبه های مختلف اعلام کرده است که پیشنهاد بازی در باشگاه های خارجی را به عشق کشورش رد می کند.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

مهدی مرندی سال های زیادی است که به ورزش والیبال مشغول است. در این سال ها او توانسته است درآمد نسبتا خوبی از والیبال و باشگاه هایی که در آن ها بازی می کند، به دست آورد.

سوالات متداول

 1. <strong>امروزه مرندی در چه کشوری بازی می کند؟</strong>

  مرندی امروزه در تیم ملی ایران به عنوان لیبرو بازی می کند.

 2. <strong>قد مهدی مرندی به نسبت دیگر بازیکنان والیبال مشکل ساز نیست؟</strong>

  برای پست لیبرو، قد بلند معیار نیست و بازیکنان با هر نوع قدی می توانند در این پست به بازی بپردازند.

 3. <strong>علاقه مرندی به والیبال از چه زمانی بود؟</strong>

  از همان دوران نوجوانی به ورزش والیبال علاقه داشت.

 4. <strong>مرندی در چه شهری زندگی می کرده است؟</strong>

  شهر محل تولد او شهر قزوین است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :