ملیکا تهامی، از سلبریتی های فضای مجازی و مدل های اینستاگرام می باشد. او در زندگی خود به دلیل انجام کارهای مختلف سر و صدای زیادی را به پا کرده است. ملیکا تهامی، از بلاگرهای پرطرفدار اینستاگرامی می باشد که به دلیل ارتباطش با خواننده ایرانی حاشیه های زیادی را به دنبال خود داشته است. در ادامه به بررسی دقیق زندگی این سلبریتی پرداخته و دلیل محبوبیت او در بین کاربران مجازی را کشف خواهیم کرد.

فهرست مطالب پنهان
بیوگرافی ملیکا تهامی

بیوگرافی ملیکا تهامی

ملیکا تهامی کیست؟ باید گفت که او از اینستاگرامرهای معروف می باشد. او متولد شش دی هزار و سیصد و هفتاد و پنج است. این دختر جوان علاقه زیادی به رشته های هنری و در مجموع هنر دارد. به همین علت در دانشگاه رشته طراحی لباس را خوانده است و لیسانس این رشته را دارد.

او در حال حاضر علاوه بر مدل بودن به کافی شاپ گردانی و نویسندگی و هم چنین حرفه عکاسی مشغول می باشد. شروع شهرت او از آن جا بود که وی به عنوان مدل آرایشی یکی از میکاپ آرتیست های اینستاگرام به نام الناز گلرخ در مجازی دیده شد و از آن جا به بعد استارت شهرتش زده شد.

او در دوران دبیرستانش به رشته گرافیک گرایش پیدا کرد و از آن زمان به عکاسی علاقه مند شد. بعد از مدل شدن برای میکاپ، به سمت آرایش رفت و اکنون نیز خودش یک میکاپ آرتیست می باشد.

ملیکا تهامی در یک مصاحبه گفته است که طرفدار تیم پرسپولیس می باشد. اما برخلاف رنگ قرمز آبی و طوسی را به عنوان رنگ مورد علاقه خود معرفی کرده است. هم چنین می گوید آشپزی را نیز دوست دارد؛ اما او فقط برای افرادی که از صمیم قلب آن ها را دوست دارد آشپزی می کند. در اینستاگرام ملیکا تهامی می توانید با زندگی این مدل بیشتر آشنا شوید.

قد ملیکا تهامی چند است؟

در همین ابتدا می‌ خواهیم نگاهی به ویژگی‌ های ظاهری این ستاره اینستاگرام بیندازیم. او با قامتی به ارتفاع ۱۵۲ سانتی‌ متر و وزنی حدود ۴۲ کیلوگرم، توانسته با فعالیت‌ های برجسته‌ اش در فضای مجازی، نام خود را در میان مردم ایران جا بزند. با توجه به همه‌ تلاش‌ ها و فعالیت‌ هایش، او به یکی از چهره‌ های محبوب و شاخص در میان کاربران فضای مجازی تبدیل شده است.

ملیکا تهامی کجاست؟

ملیکا تهامی کجاست؟

ملیکا تهامی در مورد محل زندگی اش اطلاعات زیادی را منتشر نکرده است و به جز چند بیوگرافی کوتاه که در مورد سبک زندگی اش و چگونگی به شهرت رسیدنش می باشد، دیگر مطلبی از خود منتشر نکرده است. تا کنون کسی نمی داند که وی مانند اکثر سلبریتی ها در ترکیه سکونت دارد و یا به همراه بچه اش در ایران سکونت دارد.

ماجرای ملیکا تهامی و دخترش چیست؟

ملیکا تهامی تاکنون با کسی ازدواج نکرده است. اما به عنوان یک مادر مجرد با یک دختر نازنین به نام نفس زندگی می‌ کند. او با دلایل خاص خود، هرگز تصویر یا ویدئویی از دخترش در دنیای مجازی منتشر نکرده است. ملیکا با اصرار و قاطعیت بیان داشته است که نمی‌ خواهد فرزندش را به عنوان یک ابزار برای جذب طرفداران یا افزایش محبوبیت خود در فضای مجازی استفاده کند.

وی معتقد است که فرزندش در آینده ممکن است ترجیح دهد زندگی‌ اش را خصوصی نگه دارد و به همین دلیل او به حریم فرزندش احترام می گذارد. در عین حال، برخی از کاربران فضای مجازی پیش‌ بینی کرده‌ اند که ممکن است در آینده، در صورت نیاز برای توجه بیشتر یا برای ایجاد حاشیه، ملیکا تصاویری از دخترش منتشر کرده تا به جمع طرفدارانش اضافه کند.

دوست پسرهای ملیکا تهامی

ملیکا با استراتژی خاص خود در اینستاگرام به سرعت مورد توجه قرار گرفت. در ابتدای حضور خود در این شبکه اجتماعی، با افشاء روابط شخصی‌ اش، جلب توجه فراوانی کرد. وی به طور متناوب وضعیت روابط خود را با دیگران به روی صحنه می آورد. این امر به وی کمک کرد تا تعداد زیادی از کاربران را به صفحه‌ اش جذب کند.

گرچه موضوعاتی نظیر تعدد روابط ملیکا با مردان مختلف، موجب انتقادات زیادی از سوی کاربران شده و برخی معتقدند که وی برای جوانان و نوجوانان الگوی مناسبی نیست. ملیکا همچنین با برخی از چهره‌ های شناخته شده فضای مجازی، همچون خوانندگان، وبلاگ‌ نویسان و مدل‌ ها نیز در ارتباط بوده و از همه این روابط در فضای مجازی خبر داده است.

ملیکا تهامی و عرفان براتی

ملیکا تهامی و عرفان براتی

عرفان براتی اخیرا به عنوان دوست پسر جدید ملیکا تهامی شناخته شده است. وقتی این دو اعلام کردند که در یک رابطه قرار دارند، خبر آن با واکنش‌ های مختلفی از جانب کاربران اینستاگرام همراه بود. هر دو، شخصیت‌ های مطرح و محبوب در دنیای اینستاگرام می‌ باشند و جمع زیادی از دنبال‌ کنندگان را در این شبکه به دست آورده اند.

داستان عاشقانه ملیکا و عرفان پر از لحظات تلخ و شیرین است. هر دو مکررا در روابط خود با چالش‌ هایی مواجه شده‌ اند. به گونه‌ ای که گاهی قهر و گاهی آشتی می‌ کنند و تمام فالورانشان از آن با خبر می شوند. مدتی پیش، بحرانی نسبتا جدی بین آن‌ ها به وجود آمد که به جدایی یک باره آن‌ ها از هم منجر شد. بسیاری از دنبال‌ کنندگان فکر می‌ کنند که شاید این دفعه بازگشتی به رابطه‌ پیشین وجود نداشته باشد.

ماجرای ملیکا تهامی و علی یاسینی چه بود؟

در سال هزارو سیصد و نود و پنج خبری در مورد یکی از شاخ های مجازی و یکی از خواننده های مشهور ایرانی در اینستاگرام پخش شد که بسیار بازخوردهای متفاوتی داشت.

این مطلب را هم بخوانید
آیلار دیانتی کیست؟ | فارسی حرف زدن او و عکس های جنجالی اش

این خبر در مورد رابطه مخفیانه و نامشروع علی یاسینی و ملیکا تهامی بود که توسط خبرنگار زیرک اینستاگرامی منتشر شد. این خبرنگار به نام امین فردین مشهور می باشد. البته هیچ سند و مدرکی من باب این مساله قابل مشاهده نبود و این مورد تنها به صورت زبانی از سوی این خبر نگار مطرح شد.

در این راستا خبرهای دیگری به گوش رسید، حاکی از این موضوع که این سلبریتی از علی یاسینی باردار است و خبر حاملگی اش بسیار وایرال شد. بعدها گفته شد که بچه او از علی یاسینی می باشد.

علی یاسینی هیچ گاه این بچه نامشروع را قبول نکرد و هیچگاه پدر بودن برای این فرزند را بر عهده نگرفت. هم چنین زمانی که این خبر پخش شد از طرف علی یاسینی و ملیکا تهامی هیچ واکنشی نشان داده نشد و این بی واکنشی بیشتر بر صحت این خبر دامن زد.

درگیری ملیکا تهامی با امین فردین

درگیری ملیکا تهامی با امین فردین

امین فردین، گزارشگری ساده ولی با چشم‌ های همیشه به دنبال اسرار است. او هر از چند گاهی بلاگرهای مشهور را تحت نظر می‌ گیرد. او به تازگی، با افشای موضوعی در مورد ملیکا تهامی، موج‌ هایی از واکنش‌ ها را در پی داشت که این افشای راز، موجب خشم و عصبانیت ملیکا شد.

ملیکا، در اکانت اینستاگرامی خود، به طرز موهومی به امین فردین اشاره کرد و اظهار داشت که برخی از افراد تنها برای افزایش محبوبیت و جلب نظر دیگران، با استفاده از نام معروف‌ ترین‌ افراد، داستان‌ های نادرست روی صفحاتشان منتشر می‌ کنند.

همسر این دختر اینستاگرامر کیست؟

ملیکا تهامی قبل از رابطه اش با علی یاسینی مدتی با مدل ایرانی به نام امیرحسین نامدار دوست بود و پس از مدتی ازدواج کرد. البته این ازدواج زیاد طول نکشید. زیرا پس از مدتی این دو نفر از یکدیگر جدا شدند و ملیکا طلاق گرفت.

علت جدایی امیرحسین نامدار و ملیکا تهامی چه بود؟

این دو زمانی در کنار یکدیگر بودند و پس از مدتی نیز تصمیم به جدایی گرفتند. اما علت جدایی رابطه آن ها مشخص نشد. زیرا هر دویشان در پیج های خودشان در رابطه با این موضوع صحبتی نکردند و فقط عکس های مشترک شان را برداشتند. آن ها نگفتند که علت این جدایی چه بود. البته در بسیاری از سایت ها و خبرها گفته شده بود که علت جدایی آن ها رضا میرزایی می باشد و ملیکا تهامی قصد داشته است که با رضا میرزایی وارد رابطه شود.

اینستاگرام این بلاگر شامل چه محتوایی است؟

اینستاگرام این بلاگر شامل چه محتوایی است؟

اینستاگرام ملیکا تهامی تا قبل از پخش شدن خبر رابطه وی با علی یاسینی شامل عکس های او و کلیپ های او بود که یا خودش مدل آرایشی بود و یا بر روی صورت افراد مختلف آموزش می داد. اما پس از خبر رابطه اش که به صورت بسیار زیاد فراگیر شد، او اقدام به غیر فعال کردن صفحه اش کرد.

ملیکا تهامی و عکس های برهنه اش

با این که گفته می شود ملیکا تهامی عکس های برهنه ای از خود منتشر کرده است، اما تا کنون هیچ مطلبی و هیچ نوع حاشیه و بحثی در مورد این که عکسی برهنه از این شخصیت اینستاگرام دیده شده است یا خیر در میان نبوده است.

با این که او یک مدل معروف و زیبای اینستاگرام می باشد. اما تا کنون همانند دیگر سلبریتی ها هیچ عکس برهنه و یا نیمه برهنه ای از خود منتشر نکرده است. آذین هخامنش نیز گفته که وی از الگو هایش در فتوشوتینگ بود است.

عکس های این اینستاگرامر

این شخصیت پرطرفدار مجازی تا کنون عکس های زیادی از خود منتشر کرده است. این عکس ها هر کدام در نوع خود بسیار زیبا و بحث بر انگیز بوده است. اولین صحبتی که در مورد عکس های ملیکا شد، چهره عجیب وی بعد از عمل جراحی بود. او پس از عمل جراحی زیبایی که روی بینی اش انجام داد بسیار تغییر کرد و باعث صحبت های زیادی شد.

اهنگ ملیکا تهامی شامل چه سبکی و محتوایی می باشد؟

آهنگ ملیکا تهامی شامل چه سبکی و محتوایی می باشد؟

علاوه بر تمام کارها و فعالیت هایی که در مورد ملیکا تهامی گفته شد، وی دستی بر خوانندگی هم دارد. او چند ترک آهنگ نیز ضبط و منتشر کرده است. البته او زیاد در این حرفه فعال نمی باشد و فقط گاهی اوقات به سمت خوانندگی می رود.

درآمد ملیکا تهامی از چه طریقی است؟

ملیکا تهامی با اینکه یک چهره محبوب و یک سلبریتی می باشد. اما مانند بقیه سلبریتی های مجازی و اینستاگرام، هیچ سایت شرط بندی را برای خود احداث نکرده است. او تنها از طریق چرخاندن کافی شاپ و حرفه عکاسی و هم چنین صنعت مدلینگ و نیز از طریق تبلیغات در استوری پیج اش با فالوورهای میلیونی به کسب درآمد پرداخته است.

یوتیوب ملیکا تهامی

یوتیوب ملیکا تهامی

این روزها بسیاری از ستاره‌ های اینستاگرام و بلاگرها به جمع یوتیوبرها پیوسته‌ اند و یکی از آن‌ ها، ملیکا تهامی است. یوتیوب، پلتفرمی محبوب و پرطرفدار است که با ویژگی‌ های متنوع و جذابی مانند امکان درآمدزایی با بازدید از ویدیوها، مورد توجه بلاگرها و تولید کنندگان محتوا قرار گرفته است.

ملیکا به تازگی یک چنل یوتیوبی برای خود ایجاد کرده و ویدیوهای مختلفی از جمله ولاگ‌ ها، مسابقات، سوال و پاسخ و موارد سرگرم‌ کننده دیگر را با کیفیت عالی در آن منتشر می‌ کند. ویدیوهای او توانسته‌ جذب مخاطبان زیادی کند و با تعداد بازدیدهای بالایی همراه باشد.

melika tahami و تبلیغ برندهای مختلف

ملیکا با تبلیغات برای برندهای مختلفی همچون آرایشی، مانتو و لباس و… در میان کاربران شبکه‌ های اجتماعی شهرت بیشتری برای خود دست و پا کرده است. به علاوه، او با استفاده از پلتفرم‌ های مختلف، تبلیغات زیادی برای کافی‌ شاپ خود انجام می‌ دهد و بسیاری از مردم برای دیدار با ملیکا به کافی‌ شاپ او سر می‌ زنند.

ماشین این سلبریتی

مدتی پیش فیلمی از ملیکا تهامی پخش شد که سوار بر ماشین آخرین سیستم خود در خیابان ها با سرعت در حال رانندگی می باشد. این فیلم سر و صدای زیادی را به پا کرده است. از آن جهت که در این ویدیو، ملیکا تهامی با سرعت زیادی در حال انجام حرکات نمایشی در خیابان می باشد و بعد از اینکه پلیس به او دستور ایست می دهد او پیاده شده و با پلیس شروع به بحث کردن می کند.

در فیلمی دیگر نشان داده می شود که ملیکا تهامی که دوباره در حال انجام حرکات نمایشی با ماشین خود می باشد، یکباره تصادف می کند. هرچند گفته می شود که این فیلم صحت ندارد و همه چیز آن ساختگی می باشد. این گونه فیلم هایی که از طرف این نوع سلبریتی ها منتشر می شود بیشتر برای جذب فالوور برای پیج های شان می باشد.

لایو ملیکا تهامی

لایو ملیکا تهامی

در واقع ملیکا تهامی یکی از شاخ های اینستاگرامی می باشد که لایوهای متعددی می گذارد. او توانسته از طریق این لایوها به شهرت زیادی نیز دست پیدا کند. در اکثر لایوها با فالوورانش  صحبت می‌ کند و اکثر آهنگ هایی که در لایو پخش می‌ کند آهنگ های علی یاسینی است. زیرا او علاقه شدیدی به این خواننده دارد.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های آرسنالی اهل ایران که از بچگی طرفدار این تیم بوده اند

او در لایوها در رابطه با عشق و عاشقی و رابطه های یک طرفه صحبت می‌ کند و از احساسات یک طرفه می گوید. اکثر لایوهایی که  او به اشتراک می‌ گذارد در رابطه با این است که چگونه دوست پسرش امید او را رها کرده است. او در این عشق احساساتش باقی مانده است و هنوز عاشق است.

چرا به این اینستاگرامر کایلی جنر دوم می گویند؟

در واقع ملیکا تهامی یکی از کسانی می باشد که توانسته است به درآمد بالایی دست پیدا کند و لقب کایلی را نیز بگیرد. اما این لقب به چه علت می باشد را در ادامه برای شما بازگو می‌ کنیم. از آنجایی که این شاخ اینستاگرام میکاپ های سنگینی انجام می‌ دهد و عمل های گوناگونی انجام داده است. خودش را شبیه به کایلی جنر کرده و می گویند که او شباهت ظاهری اش به کایلی جنر زیاد است. به همین دلیل به او این لقب را داده اند.

ملیکا تهامی و باران 

ملیکا تهامی و باران 

باران در واقع یکی از دوستان ملیکا تهامی می‌ باشد که از صمیمی ترین دوستان او محسوب می‌شود. آن ها رابطه بسیار خوبی را با هم داشتند. اما پس از مدتی این رابطه نیز شکر آب شد و دیگر مشخص نشد که چه بلایی بر سر ملیکا تهامی آمده است و در حال حاضر چه می کند. در واقع ملیکا تهامی و باران استوری ها و لایو های زیادی با هم می‌ گذاشتند و همیشه در کنار هم بودند که پس از مدتی این استوری‌ گذاشتن ها کاسته شد و آن ها از هم فاصله گرفتند.

رابطه melika tahami با خانواده چگونه است؟

 در واقع ملیکا تهامی یکی از کسانی است که با خانواده‌اش رابطه بسیار خوبی دارد. او توانسته است چندین سال در کنار آن ها زندگی کند و دور از آن ها روزهایش را سپری نکند. ملیکا تهامی یکی از کسانی می باشد که اهمیت زیادی به خانواده می‌ دهد و همیشه خانواده اش را اولویت قرار داده است. او می‌ گوید که باید به خانواده خود احترام بگذارید و آن ها را همیشه در اولویت کارهای تان قرار دهید.

پیج ملیکا تهامی بسته شد

چرا پیج ملیکا تهامی بسته شد؟

در واقع ملیکا تهامی یکی از کسانی می باشد که در اینستاگرام فعالیت های زیادی را انجام داده است. او مدتی یکی از شاخ های مجازی بود و در اکسپلورها قرار داشت. اما پس از مدتی این فعالیت‌ ها را کمتر کرد. زیرا پس از مدتی در پیجش نوشته بود که من ازدواج کرده ام. این ازدواج باعث شد که او از اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دور باشد. در واقع این شاخ مجازی و اینستاگرامی شکست عشقی خورده بود.

 او پس از مدتی این خبر را به اشتراک گذاشت. همه تعجب کردند و گفتند که علت این که در اینستاگرام فعالیت ندارد ازدواجش می باشد. اما پس از مدت کوتاهی دوباره به اینستاگرام بازگشت و گفت که علت آن که ازدواج کرده ام به خودم مربوط است و هیچ گونه عکس العملی نسبت به همسرش و زندگی‌ اش نشان نداد. او در این مرحله تصمیم گرفت که پیجش را ببندد. اما در حال حاضر مدتی است که دوباره فعالیت های خودش را شروع کرده است.

دعوای ملیکا تهامی و آنیتا خواننده پاپ

در گذشته‌ ای نه چندان دور زمانی که نام آنیتا هنوز بر زبان‌ ها ننشسته بود، دوستی عمیق و ماندگاری بین او و ملیکا شکل گرفت.

ملیکا با قلبی پر از مهر و انتظار از آنیتا، به ترکیه پرواز کرد تا تولد دوست خود را جشن بگیرد. اما این سفر به جای خاطرات شیرین، خاطرات تلخ و دل‌ شکن به یادگار گذاشت. اختلاف‌ ها و درگیری‌ هایی پیش آمد که موجب قهر و دوری این دو دوست شد. در این بین، ملیکا احساس کرد که در لحظات سخت، آنیتا پشت سر او نبوده و او را در تنها گذاشته است که این تنهایی و عدم حمایت، شکافی عمیق بین دو نفر ایجاد کرد.

صمیمی ترین دوست های این اینستاگرامر

ملیکا تهامی، شخصیتی با جنبه اجتماعی قوی است که ترجیح می‌ دهد روزهای خود را در کنار دوستانش به خوشگذرانی بپردازد و تنهایی را نمی‌ پسندد. این ویژگی او باعث شده تا در گذشته با تعداد زیادی از افراد دوستی برقرار کند.

اما شاید همین ویژگی‌ های متفاوت و منحصربه‌ فرد او موجب شده تا با برخی از دوستانش نیز تضاد پیدا کند و روابطشان قطع شود. اما تعدادی از کاربران فضای مجازی اعتقاد دارند که دلیل قطع روابط ملیکا با دوستانش، نقص و کمبود در اخلاق خود اوست. با وجود تمام این تضاد‌ها و نظرات، یک چیز قطعی است که ملیکا در حال حاضر با بلاگر معروفی به نام مهگل دوستی نزدیک دارد.

اخیرا ملیکا و مهگل، به مناسبت یک‌ سالگی دوستی‌ شان، یک جشن باشکوه برگزار کردند که حضور دوستان، مهمان‌ های ویژه و یک کیک زیبا را در برداشت.

کلاب هاوس ملیکا تهامی

کلاب هاوس ملیکا تهامی

کلاب هاوس، اپلیکیشن جدید و جذابی است که به سرعت تعداد زیادی از کاربران را به خود جلب کرد. با گذر زمان، تعداد افرادی که به این شبکه اجتماعی می پیوندند، رو به افزایش است. ملیکا تهامی، مدل مشهور ایرانی نیز جزء طرفداران این برنامه است.

برای ورود به کلاب هاوس وی، کاربران نیاز به یک دعوتنامه یا لینک خصوصی دارند که توسط کسانی که قبلا در این اپلیکیشن حضور دارند مانند ملیکا، ارسال می‌ شود. این اپلیکیشن پس از موفقیت‌ های اپلیکیشن تیک تاک، به یکی از مورد علاقه‌ ترین‌ های کاربران تبدیل شده است.

مصاحبه ملیکا تهامی را چگونه می توان مشاهده کرد؟

وب‌ سایت‌ ها و شبکه‌ های تلویزیونی به دنبال جذب تماشاگر هستند و یکی از راه‌ های این کار دعوت از افراد مشهور به برنامه‌ های خود است. در این گفتگوها، معمولا از افراد مشهور در مورد فعالیت‌ های کنونی و برنامه‌ های آتی آن‌ ها سوال می‌ شود. ملیکا تهامی نیز جزو همین افراد بود و اگر به دنبال دیدن این گفتگوها هستید، می‌ توانید به پلتفرم‌ های مختلف آنلاین مراجعه کنید.

سوالات متداول

 1. تاریخ تولد ملیکا تهامی چیست؟

  ملیکا تهامی متولد شش دی هزار و سیصد و هفتاد و پنج می باشد.

 2. فرزند ملیکا تهامی از چه کسی است؟

  گفته می شود که فرزند ملیکا تهامی از علی یاسینی و حاصل رابطه نامشروع این دو نفر می باشد.

 3. ملیکا تهامی در کجا ساکن است؟

  بیوگرافی دقیقی از زندگی ملیکا تهامی در دسترس نیست و هیچ گونه اطلاعاتی مبنی بر محل زندگی و سکونت ملیکا تهامی در اختیار نیست.

 4. همسر ملیکا تهامی کیست؟

  همسر ملیکا تهامی امیر حسین نامدار می باشد که یک مدل ایرانی است و مدتی می شود که از یکدیگر جدا شده اند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)