دوست پسر جدید ملیکا و ماجرای جدایی او از خواننده مشهور کشورمان یکی از خبر های مهم و جنجال برانگیز در فضای مجازی است. دوست پسر جدید ملیکا تهامی هنوز به طور کامل معرفی نشده است.

  • بیوگرافی امیر حسین نامدار خواننده مدلینگ اینستاگرام و یکی از دوست پسرهای ملیکا نیز در اختیار شماست!
ملیکا تهامی پس از جدایی از پارتنر

آیا ملیکا تهامی پس از جدایی از پارتنر قبلی خود رابطه جدیدی را آغاز کرده است؟

ماجرای جدایی ملیکا تهامی از مدل های اینستاگرام از علی یاسینی در این روز ها یکی از خبرساز ترین حواشی فضای مجازی شده است. علی یاسینی خواننده پاپ ایرانی است. گفته می شود علی مدتی با ملیکا تهامی در رابطه بوده است و حتی از این رابطه فرزندی هم دارد. اما این خبر ها توسط ملیکا تهامی بعد از جدایی از علی منتشر شده است و علی یاسینی به شدت با این خبر مخالفت کرده است. ملیکا مدعی است که علی یاسینی به او خیانت کرده است، اما علی یاسینی این ادعا را هم نمی پذیرد. ملیکا تهامی به تازگی عکسی از خود و امیر حسین نامدار منتشر کرده است. گفته می شود امیر حسین دوست پسر جدید ملیکا است.

دوست پسر جدید ملیکا تهامی کیست؟

ملیکا تهامی یکی از چهره های اینستاگرامی معروف و نویسنده کتاب و عکاس است. او علاقه بسیار زیادی به نوشتن کتاب و عکاسی دارد، ملیکا در چند سال اخیر رمانی به نام الف تا الف منتشر کرده است. ملیکا تهامی پس از ماجرای جدایی خود از علی یاسینی خیلی زود او را فراموش کرده و به فعالیت های روزمره و سابق خود پرداخت.

مدتی از جدایی او نگذاشته است که امیرحسین نامدار را به عنوان پارتنر جدید خود معرفی کرد. ملیکا تهامی یک دختر دارد و او مدعی است که آن دختر فرزند علی یاسینی است. اما علی به هیچ عنوان این مسئله را نپذیرفته است. ملیکا تهامی تا به اکنون با چهره های بسیار زیادی وارد رابطه شده است، به همین دلیل شایعه و گمانه زنی های بسیار زیادی درباره پدر دختر او در فضای مجازی دست به دست می شود.

عکس های دوست پسر جدید ملیکا تهامی

عکس های دوست پسر جدید ملیکا تهامی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های جدید ملیکا تهامی و امیرحسین نامدار می توانید به اینستاگرام آن ها مراجعه کنید. البته بعد از ماجرای رابطه نامشروع ملیکا و علی، خانم تهامی اینستاگرام خود را برای مدتی بسته است. امیر حسین نامدار در حال حاضر عکس های بسیار زیادی از خود و دوست دخترش منتشر می کند و سعی در نشان دادن حال خوب و رابطه عاشقانه خود هستند. در یوتیوب نیز ویدئو ها و عکس های بسیار زیادی از ملیکا و امیر حسین منتشر شده است. با سابسکرایب کردن صفحه ملیکا تهامی در یوتیوب می توانید تمام عکس های او و دوست پسر جدیدش را مشاهده کنید.

این مطلب را هم بخوانید
امیر دیوا یا همان اميرحسين دلبند مدیر برنامه و آهنگ ساز تتلو

ملیکا تهامی  و پارتنر جدیدش کجا زندگی می کنند؟

ملیکا تهامی به طور دقیق اطلاعاتی از محل زندگی خود منتشر نکرده است. اما طبق عکس هایی که از خود و دوست پسرش منتشر می کند، به نظر می رسد آن ها در ایران اقامت دارند. ملیکا یک دختر دارد و با دختر خود در ایران زندگی می کند. او و پارتنر جدیدش در یک خانه زندگی نمی کند، چرا که به خاطر دخترش با محدودیت هایی روبه رو است.

آدرس پیج اینستاگرام دوست پسر جدید ملیکا تهامی چیست؟

امیر حسین نامدار یکی از چهره های معروف اینستاگرامی و متولد آذر ماه سال ۱۳۶۹ است. او فعالیت خود را در عرصه مدلینگ آغاز کرده است. امیر حسین در حال حاضر در اینستاگرام بیش از ۲۳ میلیون فالور دارد. امیر حسین نامدار علاوه بر مدلینگ استعداد بی نظیری در خوانندگی دارد. او تا به اکنون چندین آهنگ منتشر کرده است. برای پیوستن به صفحه اینستاگرامی او آیدی او را که amirhosennamdar@ نام دارد، در قسمت جستجوگر اینستاگرام سرچ کرده و به راحتی به صفحه اینستاگرامی او بپیوندید.

 امیرحسین عکس های بسیار زیادی از خود در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است. او یکی از بهترین مدلینگ های مرد و سلبریتی های اینستاگرامی است. به تازگی تصاویری از امیرحسین و ملیکا تهامی منتشر شده است که نشان دهنده رابطه جدید آن دو با هم است.

سوالات متداول

  1.  آیا ملیکا تهامی و علی یاسینی نامزد بوده اند؟

    علی یاسینی ادعا دارد که فقط برای مدتی با او دوست بوده است، اما ملیکا می گوید آن ها نامزد بوده اند.

  2. عرفان براتی دوست پسر جدید ملیکا تهامی است؟

    در فضای مجازی مدتی هست دوست پسر جدید ملیکا را عرفان بیاتی می دانند، اما ملیکا عکس هایی در کنار امیر حسین نامدار منتشر کرده است.

  3. سن ملیکا تهامی چند سال است؟

    ملیکا تهامی متولد ۱۶ دی ماه سال ۱۳۷۵ در تهران است. او در حال حاضر ۲۷ سال سن دارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)