با این که جنجال های زیادی در رابطه با حضور مسی در الهلال در فضای مجازی به وجود آمده است، اما با این حال این پیشنهاد توسط مسی این بازیکن آرژانتینی رد شده است.

حضور مسی در الهلال حقیقت دارد؟

حضور مسی در الهلال شایعه است یا واقعیت؟

جالب است که بدانید مدتی قبل باشگاه فوتبال الهلال عربستان سعودی به لیونل مسی از ۱۰ بازیکن برتر فوتبال فوق ستاره آرژانتینی پیشنهاد دستمزدی بالغ بر ۴۰۰ میلیون یورو در سال را داده است. حال این روز ها تعقیب و گریز برای امضای این بازیکن پس از فصل ۲۰۲۲-۲۳ جالب تر شده است. به گزارش خبرنگار دنیای فوتبال، گزارش شده است که این ستاره آرژانتینی ماندن در اروپا بود که بارسلونا منتظر بود تا مشکلات فیرپلی مالی خود را قبل از پیشنهاد برای مسی بررسی کند و پیشنهاد PSG پذیرفته نشده است و این بازیکن به دنبال ضمانت های ورزشی است. الهلال در لیگ حرفه ای عربستان بازی می کند و در صورت غیرمحتمل بودن این بازیکن به این باشگاه، او به عنوان رقیب دیرینه رونالدو که زمستان امسال به النصر پیوست به رقابت های باشگاهی بازخواهد گشت.

با این که جنگ بارسلونا با الهلال برای مسی به زمین فوتبال کشیده شد و شایعاتی در رابطه با این که قرارداد ۳ ساله مسی با الهلال نهایی شد منتشر شده است. اما با این حال مدتی قبل خورخه، پدر و ایجنت لیونل شایعات مبنی بر درخواست مسی برای پیوستن به الهلال را تکذیب کرد. البته با این حال، جالب است که بدانید در اردوگاه این بازیکن شایعات مربوط به او به الهلال را تکذیب نکردند.

پیشنهاد الهلال به مسی چقدر است؟

بهتر است که بدانید تیم الهلال به مسی یکی از ۱۰ فوتبالیست برتر جهان که فوق ستاره آرژانتینی است؛ پیشنهاد دستمزدی بالغ بر ۴۰۰ میلیون یورو (۳۵,۹۹,۱۸,۱۵,۰۸۸ روپیه) در سال را داده است که به این گونه او را به پردرآمد ترین فوتبالیست در جهان تبدیل می کند. باشگاه فوتبال الهلال عربستان یک باشگاه فوتبال ورزشی، حرفه‌ ای است که در شهر ریاض پایتخت کشور عربستان سعودی واقع شده است. این باشگاه در تاریخ ۱۶ اکتبر ۱۹۵۷ ایجاد شده است. این باشگاه با ۶۵ جام داخلی و بین‌ المللی پر افتخارترین و برترین تیم عربستان و هم چنین با چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، پرافتخار ترین باشگاه قاره آسیا می‌ باشد.

این مطلب را هم بخوانید
لری برد کیست ؟ معرفی بازیکن امتیازآور تاریخ nba

آنتونلا روکوتسو زن مسی را نیز برای شما کاربران محترم و عزیز قرار داده ایم.

جواب مسی به پیشنهاد الهلال

جواب مسی به پیشنهاد الهلال برای حضور در این تیم چه بود؟

بعد از پیشنهاد مبلغ نجومی سالیانه ۴۰۰ میلیون یورو به این بازیکن آرژانتینی، جنجال‌ های زیادی به وجود آمد و خیلی از افراد به ویژه طرفداران مسی کنجکاو شدند تا در رابطه با این که آیا مسی پیشنهاد فوق نجومی الهلال را رد کرده است و یا این که این پیشنهاد را پذیرفته است، اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این بهتر است بدانید که به گزارش تای سی اسپورت، (یک شبکه ورزشی تلویزیونی پولی آرژانتینی گروپ) نشان داد که این بازیکن پیشنهاد الهلال عربستان را که سالانه ۴۰۰ میلیون یورو تخمین زده می شود، به دلیل تمایلش برای ماندن در اروپا رد کرده است.

واکنش ها به حضور این بازیکن در تیم عربستانی از سوی کاربران چگونه بود؟

مدتی قبل یکی از فوتبالیست های موفق یعنی رونالدو به یکی از تیم های عربی پیوست. حال پیشنهاد یک تیم عربی دیگر برای حضور لیونل مسی باعث شد تا این بار هم جنجال های زیادی در بین مردم به ویژه علاقه مندان به ورزش فوتبال به وجود آید و این پیشنهاد واکنش‌ های زیادی را برای حضور این بازیکن در عربستان به وجود آورد. حال جالب است که بدانید برخی از کاربران بر این باورند که این ستاره آرژانتینی نباید اروپا را ترک کند و باید جایگاه خود را بداند که آن هم تیم اروپایی است و تیم های عربی در شان و منزلت او نیستند. در مقابل برخی از کاربران دیگر بر این باور بودند که مسی باید در این تیم حضور پیدا کند، چرا که علاوه بر این که از دستمزد فوق‌ العاده‌ ای برخوردار می‌ شود می‌ تواند برای بار دیگر در مقابل رونالدو به مبارزه بپردازد. این موضوع را هم باید افزود که اگر می خواهید تا به خواندن کامنت های کاربران در رابطه با حضور این بازیکن در تیم عربی بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه‌ های مجازی همچون اینستاگرام مراجعه نمایید

نظر کارشناسان در رابطه با حضور مسی در الهلال

خیلی از رسانه های اروپایی بیان کرده اند، باشگاه های عربستانی حاضرند تمام سعی و تلاش خود را برای این بازیکن انجام دهند. حال جالب است که بدانید کارشناسان نیز در رابطه با حضور این بازیکن در این تیم عربستانی نظرات متفاوتی را از طریق رسانه‌ ها اعلام کردند. به عنوان مثال رامون دیاز ماه گذشته به خبرنگاران گفت: حضور رونالدو باعث شد تا باور کنیم که مسی ممکن است به عربستان سعودی بیاید! هم چنین به گزارش (ESPN)، احتمال پیوستن لیونل مسی به باشگاه الهلال عربستان سعودی به طور فزاینده ای وجود دارد و احتمال دارد که در زمین بازی با کریستیانو رونالدو رو به رو شود.

این مطلب را هم بخوانید
5 تنیسور برتر دنیا چه کسانی هستند؟ معرفی و بیوگرافی

واکنش رسانه های عربستانی به حضور مسی در الهلال

با وجود این که مدتی قبل کریستین رونالدو به یکی از تیم های عربی پیوست، به همین دلیل برخی از رسانه‌ های عربی بر این باورند که امکان این که لیونل مسی هم به این باشگاه عربی بپیوند و نظر خود را عوض کند بسیار زیاد است.

دستمزد پیشنهادی الهلال به مسی

با دستمزد پیشنهادی الهلال به مسی چه چیز هایی را می‌ توان خرید؟

اگر لیونل مسی دستمزد پیشنهادی الهلال را قبول می کرد به پردرآمد ترین بازیکن دنیا تبدیل می شد و بر عقیده خیلی از افراد می‌ توانست هر چیزی را که تمایل دارد با این دستمزد بخرد.

سوالات متداول

  1. آیا مسی در الهلال حضور پیدا خواهد کرد؟

    در حال حاضر همه شایعاتی که در رابطه با حضور این ستاره آرژانتینی در تیم الهلال به وجود آمده توسط پدر او تکذیب شده است.

  2. دلیل رد کردن پیشنهاد مسی در الهلال چه بوده است؟

    این فوتبالیست پیشنهاد الهلال عربستان را که سالانه ۴۰۰ میلیون یورو تخمین زده می شود، مبنی بر تمایلش برای ماندن در اروپا رد کرده است.

  3. مبلغ پیشنهادی حضور مسی در الهلال چقدر بوده است؟

    تیم الهلال به این بازیکن آرژانتینی پیشنهادی به ارزش بیشتر از ۴۰۰ میلیون یورو (۴۳۸.۲ میلیون دلار) در هر فصل داده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :