محسن ایزی بازیگر تئاتر است و در شاخه های اجرا، تدوین کار می کند و او تخصص در تبلیغ دارد که در سال ۱۳۶۷ در سبزوار دنیا آمد. جالب است ایزی نام یکی از روستاهای اطراف سبزوار است. وی فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد کرج است. محسن که یکی از بهترین بلاگر های ایرانی می باشد هم اکنون مشغول تهیه و انتشار نوع خاصی از کلیپ های داب اسمش، موزیکال، تیزرهای تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام است و همچنین او کار مجری گری بعضی از برنامه های شرکت های تبلیغاتی را انجام می دهد.

بیوگرافی محسن ایزی

بیوگرافی محسن ایزی

محسن ایزی جزء نخستین سلبریتی های اینستاگرام است که با هنر دابسمش سرشناس بوده است که در این حیطه موفق بوده و به خوبی خود را در دل مردم جا کرده است. محسن ایزی در سال ۱۳۶۷ در سبزوار متولد شد او ساکن تهران است و یک شخص معروف اینستاگرامی محسوب می شود. ایزی نام روستایی در نزدیکی سبزوار است. این هنرمند به خاطر سبک هنری دابسمش لقب سلطان دابسمش ایران را از آن خود کرد. میزان تحصیلات وی کارشناسی از دانشگاه آزاد کرج می باشد.

اینستاگرام محسن ایزی

یکی از شبکه های اجتماعی محبوبی که بین هنرمندان، شاعران، بازیگرها و ورزشکارها خلاصه اشخاصی که دارای شهرت اینستاگرام است. شاید مهمترین دلیل برای محبوبیت این است که قابلیت انتشار عکس، فیلم و رسانه را دارد. هنرمندان برای طرفداران خود جدیدترین عکسها را منتشر می کنند و از آخرین احوالات خود آنها را جویا می کنند از کارهای خود صحبت می کنند و درکل بهترین راه تعامل با مخاطب در ایستاگرام است. محسن از اول سال ۱۳۹۵ در اینستاگرام شروع به قرار دادن دابسمش طنز کرد و روز به روز به تعداد فالوورهایش افزوده شد وی یک میلیون فالوور دارد که آمار خوبی است. این واینر در اینستاگرام هم فعالیت دارد و آدرس پیج محسن ایزی iz.mohsen است که اگر خواستید می توانید به آن مراجعه کرده و از جدیدترین خبرها و عکس های محسن ایزی آگاه شوید. وی از سال ۱۳۹۵ شروع کرد به ساخت کلیپ خنده دار و دابسمش جالب و کم کم هوا داران زیادی پیدا کرد. او با ساخت دابسمش و کلیپ ها خود رفته رفته توانست خود را در دل مردم جا کند به او لقب سلطان دابسمش را دادند. پسر پر تلاش۳۰ساله تهرانی هم اکنون محبوبیت و شهرت خاصی بین طرفداران خود پیدا کرده وقطعا بدون تلاش و زحمت نبوده و این شهرت نتیجه تلاش اوست. محسن از ابتدای سال ۹۵ در اینستاگرام شروع به قرار دادن دابسمش طنز کرد و روز به روز به تعداد فالوورهایش افزوده شد.

درآمد محسن ایزی چقدر است؟

محسن ایزی به دلیل داشتن استعداد در ساخت کلیپ و فیلم های طنز و البته دابسمش های جذاب قرار است کارهای سفارشی و تبلیغاتی انجام دهد و از این روش درآمدی بدست آورد. وی هر هفته یک دابسمش جذاب حدود یک دقیقه ای تولید می کند و براین است مدت زمان پایین کلیپ هایش یکی از دلایل بازدید افراد و دانلود بالای آنها است. بعضی تخمین ها نشان می دهد هر پست در اینستاگرام محسن ایزی با توجه به تعداد بازدید و فالوور ۱/۲ میلیون نفری اش، حدود ۶ میلیون تومان است. به طور میانگین که هر پست اینستاگرامی این واینر بیشتر از ۲۰۰ هزار بازدید و هزاران کامنت می خورد. از آنجا که وی فقط از راه تبلیغات کسب درآمد می کند قیمت هر تبلیغ در پست ایستاگرام حدود ۶ میلیون تومان است و در استوری ۳ تا ۴ میلیون می باشد. این واینر چون محبوبیت زیاد و شخصیت بذله گویی دارد اصلا تبلیغاتی که در پیجش می گذارد برای کاربران آزار دهنده نیست وی تبلیغ را در قالب طنز با محتوای همان موضوع بیان می کند و مورد استقبال مردم شده است. با توجه به تبلیغاتی که اودر پیج خود می گذارد قیمت آن ها در آمد خوبی از این راه کسب کرده است.

کانال تلگرامی این واینر

کانال تلگرامی این واینر

محسن ایزی همچنین فعالیت در تلگرام هم دارد و کلیپ های فان و دابسمش خود را در کانال تلگرامی @dub_mohsen قرار می دهد تا افرادی که اینستاگرام ندارند و نمی توانند این هنرمند را دنبال کنند از کانال تلگرامی استفاده کنند. از جمله کلیپ های خنده دار به نام “گفتم نه”، “شانس”و “بگو دوستت دارم” در این کانال وجود دارد. سریال طنز زعفرون که ایزی درآن کارگردانی و بازیگری کرده است در کانال تلگرام قرار دارد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی الناز گلرخ و ماجرای ویدئو لورفته او و حمید فدایی

حاشیه های این واینر

محسن ایزی حاشیه های زیادی ندارد چون او دارای تعامل بسیار عالی با کاربران خود است اما با این وجود بازهم بدون حاشیه نیست حاشیه هایی از جمله پیشنهاد بازیگری که برای فیلم لانه زنبور به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی سعید خانی را داشته است اما او به این پیشنهاد دست رد زد. حاشیه دوم وی دربازی های ویدئویی به بازی فوتبال فیفا علاقه زیادی دارد و از بازی فوتبال PES خوشش نمی آید. حاشیه سوم به دنبال گروه تبلیغاتی فیلم سینمایی گشت ۲ در ۱۸ فرودین سال ۱۳۹۶ آقای حمید فرخ نژاد بازیگر این فیلم با انتشار داب اسمش موزیکال محسن ایزی در پیج اینستاگرامش وی را تحسین کرد. حاشیه چهارم گفتند وی عمل زیبایی بینی انجام داده اما درصورتی که او در تصادف در سن ۱۲ سالگی جراحی کرده و هیچ انگیزه ای برای عمل زیبایی نداشته است.

عکس محسن ایزی

عکس های محسن ایزی و افراد به نام و دارای شهرت در همه جا وجود دارد در صفحه ایستاگرام و کانال تلگرام ، گوگل ،فضای مجازی می توان فقط با یک جستجو عکس ها را دید یا دانلود کرد.

دابسمش محسن ایزی

محسن ایزی دابسمش متعددی که جذابیت دارند انتشار داده است شخصیت هایی مانند جواد رضویان، سجاد رضایی و بیژن استرس ولی او برای شوخی با افراد مشهور بسیار محتاط است او می گوید گاها بعضی افراد ناراحت می شوند و من دوست ندارم به خاطرمسخره بازی های من که یک عده شاد شوند دیگری را ناراحت کنم که البته درود بر او بخاطر این اخلاق عالی و روحیه لطیف این واینر که همین کار او یک دلیل برای محبوبیت اوست.

فیلم های طنز محسن ایزی

محسن ایزی یک دابسمش ساز حرفه ای است که می توان ۵۰ درصد شهرتش را از همین دابسمش های جذاب و بی نظیرش دانست. یکی از دابسمش های به نام او دابسمش آقای علیفر گزارشگر معروف فوتبال ایران می باشد. وی در این باره می گوید من گزارشگری و اجرای علیفر را دوست دارم و از لحن او برای ساختن دابسمش عالی است ولی من هیچگونه برخورد رفاقتی با او نداشتم. وی به تازگی فیلم طنز سریالی به نام زعفرون را کارگردانی و بازیگری این واینراست که محبوبیت خاصی برای مخاطب ها داشت. وی فیلم طنزی ساخت که طولانی بود و به نام محسن ایزی طولانی رغم خورد.

خانواده ثروتمند محسن ایزی

خانواده ثروتمند محسن ایزی

محسن ایزی در خانواده ای ثروتمند بوده است و ارتباط بسیار خوبی با خانواده خود دارد وی از ثروت پدر مادرش استفاده نمی کند چون او مستقل است خود او درآمد خیلی خوبی از تبلیغ در اینستاگرام دارد. ابتدا خانواده او برای ساخت دابسمش او را حمایت نمی کردند ولی کم کم وقتی استقبال مردم را دیدند رفته رفته موافق با او شدند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی مسی و همسرش + جذاب ترین رویایی های مسی و رونالدو

محسن ایزی و دوست دخترش

محسن ایزی تمام کلیپ های خود رادرکنار دختری به نام تیام بختیار ایفا نقش می کند تیام بختیار یک طنز پرداز است که از طریق همین کلیپ های طنزی که همراه با محسن ایزی ساخته به شهرت رسید. بازیگر سینما و تلویزیون است و ازآثار او می توان فیلم گاباره را نام برد. تیام بختیار در سال ۹۶ در این فیلم ایفای نقش کرده وتوانسته خود را در بین بازیگران جا بدهد.

عمل زیبایی این واینر

محسن ایزی حاشیه هایی دارد یکی این است که گفتند او عمل زیبایی بینی داشته است ولی در ۱۲ سالگی به علت تصادف بینی وی ضربه خورد و عمل کرده است و هیچگونه عمل زیبایی نداشته است.

حاشیه های محسن ایزی

در فیلم لانه زنبور به کارگردانی برزو نیک نژاد وتهیه کنندگی سعید آقاخانی به وی پیشنهاد بازیگری شده اما او دست رد زده است. ایزی دربازی های ویدئویی به بازی فوتبال فیفا علاقه زیادی دارد ولی بازی فوتبال PESدوست ندارد. در پی گروه تبلیغاتی فیلم سینمایی گشت ۲ در ۱۸ام فرودین ماه۱۳۹۶ آقای حمید فرخ نژاد بازیگر این فیلم با انتشار دابسمش موزیکال این واینر در پیج اینستاگرامش وی را تحسین کرد.

محسن ایزی چند سال دارد؟

محسن ایزی در سال ۱۳۶۷ در شهر سبزوار چشم به جهان گشود. او از سال ۱۳۹۵ فیلم های خود را دراینستاگرام قرار داد و روز به روز به تعداد فالوورانش افزوده شد اوبه علت اخلاق خوب و تعامل عالی که با مخاطبان خود دارد محبوب است و به هیچ عنوان برای افراد مشهور و دارای نام دابسمش نمی سازد چون او اعتقاد دارد که شادی افراد نباید بر پایه ناراحتی عده ای باشد و این اخلاق او قابل تحسین است. این واینر مجرد است و همسری ندارد تنها با خانوم تیام بختیار ایفای نقش می کند. همچنین وی همراه تیام بختیار و مصطفی آزاد در یک فیلم باهم کار کردند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا محسن ایزی عمل زیبایی داشته است؟

  او در ۱۲ سالگی جراحی بینی داشته است اما زیبایی نبوده است.

 2. محسن ایزی در تلویزیون هم ایفا نقش کرده است؟

  به او پیشنهاد شد که در فیلم سینمایی لانه زنبور بازی کند اما او رد کرد.

 3. چقدربه طول انجامید محسن ایزی معروف شود؟

  ایزی در عرض چند ماه با پخش فیلم های یک دقیقه ای معروف شد.

 4. آیا محسن ایزی ازدواج کرده است؟

  وی ازدواج نکرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :