پریسا امامی یکی از مدل های اینستاگرام است که توانسته طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد و این روز ها به یکی از موفق ترین مدل های ایرانی تبدیل شده است.

راه های مدل شدن در ترکیه + بررسی درآمد از این راه در دسترس شماست!

پریسا امامی کیست؟

پریسا امامی کیست؟

اگر به حرفه مدلینگ علاقه‌ مند هستید، شاید تا به اکنون نام پریسا امامی را شنیده باشید. او یکی از مدل های معروف اهل ایران است که قرار است در ادامه به بیوگرافی پریسا امامی بپردازیم و اطلاعات کاملی را در رابطه با این مدل معروف قرار دهیم. پریسا متولد سال ۱۳۶۷ در شهر تهران می باشد و فارغ التحصیل رشته جهانگردی از یکی از دانشگاه های تهران است. او مدتی است که فعالیت خود را به عنوان مدل در اینستاگرام شروع کرده است و این روز ها به یکی از مدل‌ های موفق و خوب تبدیل شده است که تا به اکنون موفقیت های بسیار زیادی داشته است و این روز ها به عنوان چهره اینستاگرامی هم شناخته می‌ شود. پریسا در حال حاضر پیشنهاد بازیگری هم دارد که به گفته خودش علاقه زیادی به بازیگری ندارند و ترجیح می‌ دهد تا در حرفه مدلینگ و شبکه‌ های مجازی فعالیت خود را ادامه دهد.

پریسا امامی با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، پریسا مدتی است که فعالیت خود را به عنوان مدل شروع کرده است و در حال حاضر با توجه به این که از شهرت خوبی برخوردار است و توانایی خوبی در حرفه مدلینگ دارد، به همین دلیل خیلی از برند ها خواهان همکاری با این مدل هستند. البته ناگفته نماند که او تا به اکنون با برند های بسیاری همکاری های خوبی داشته است که از طریق این همکاری ها توانسته به میزان محبوبیت و شهرت خود بی افزاید. حال این موضوع را هم باید افزود که پریسا علاقه ای به این موضوع ندارد که در پیج خود و یا مصاحبه‌ هایش در رابطه با این که تا به اکنون با کدام برند ها همکاری داشته بپردازد، به همین دلیل اطلاعات دقیق و کاملی در این باره در دسترس نمی باشد.

عکس های پریسا امامی را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده تصاویر پریسا امامی بپردازند و به این گونه بیشتر با این مدل معروف آشنا شوند. بهتر است بدانید باتوجه به این که تا به اکنون پریسا عکس های متعددی از خود را منتشر کرده است، به همین دلیل جستجو و مشاهده تصاویر او راحت و آسان می باشد. حال اگر شما به صفحه اینستاگرام پریسا مراجعه نمایید می توانید عکس های بسیار زیبایی از این مدل را در لوکیشن های مختلف و ژست های خاص مشاهده نمایید. هم چنین ناگفته نماند که علاوه بر صفحه اینستاگرام پریسا اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام این مدل زیبا را جستجو نمایید هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و تصاویر پریسا امامی برای شما نمایش خواهد یافت که می توانید به مشاهده این عکس ها و یا دانلود آن ها بپردازید.

این مطلب را هم بخوانید
بردلی بیلی بازیکن والیبال با لقب پاندای بزرگ

بیوگرافی و بررسی معروف ترین سلبریتی های تهران به همراه بررسی درآمد آن ها در دسترس شماست!

پیج اینستاگرام پریسا امامی چیست؟

این روز ها مشاهده می شود که خیلی از چهره های معروف همچون مدل ها از طریق فعالیت در فضای مجازی مانند اینستاگرام توانسته اند به این میزان از شهرت و معروفیت برسند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پریسا در دسامبر ۲۰۱۶ یک صفحه شخصی در اینستاگرام برای خود راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد پریسا امامی اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است و تمام فعالیت هایی که انجام می‌ دهد را از طریق صفحه اش با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک می‌ گذارد و به این گونه توانسته به این میزان از شهرت و معروفیت برسد و از طریق اینستاگرام دنبال کنندگان و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورده است و در حال حاضر به عنوان مدل در اینستاگرام فعالیت می‌ کند.

حال اگر تمایل دارید تا آدرس اینستاگرام این مدل معروف را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و عبارت (missparis.ir) را جستجو کنید تا به این گونه پیج پریسا امامی مدل معروف برای شما نمایش یابد. در حال حاضر پریسا در اینستاگرام بیش از ۵۰۶ کا فالوور دارد که این موضوع نشان دهنده میزان محبوبیت او در بین کاربران اینستاگرام می باشد. شما با دنبال کردن صفحه او می توانید به مشاهده تصاویر و هم چنین دابسمش پریسا امامی بپردازید.

درآمد این مدل چقدر است؟

این روز ها خیلی از مخاطبان این مدل معروف تمایل دارند تا در رابطه با میزان درآمد او اطلاعاتی را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید با توجه به این که پریسا تا به اکنون در رابطه با میزان درآمدش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است، از این رو اطلاعات دقیق و کاملی در این باره در دسترس نمی باشد. اما با این حال بهتر است بدانید پریسا امامی با توجه به همکاری هایی که تا به اکنون با برند های مختلف داشته است، توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد. هم چنین ناگفته نماند با توجه به این که او فالووران زیادی در اینستاگرام دارد، به همین دلیل از طریق تبلیغات و اسپانسرینگ در اینستاگرام هم توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند.

حواشی مربوط به پریسا امامی

پریسا امامی چه حاشیه هایی داشته است؟

به طور معمول زمانی که شخصی در اینستاگرام به شهرت و معروفیت می‌ رسد و مخاطبانی را به دست می‌ آورد، خواسته و یا ناخواسته در حاشیه هایی قرار می‌ گیرد که این موضوع شامل پریسا امامی نیز می‌ باشد. از زمانی که پریسا به شهرت رسیده و مخاطبان زیادی را به دست آورده است، گاهی اوقات با توجه به فعالیت هایی که انجام می‌ دهد حاشیه‌ هایی را برای خود به وجود می‌ آورد و یا این که در حاشیه هایی قرار می‌ گیرد. حال از مهم‌ ترین حواشی پیرامون او می توان به موضوعاتی همچون: فعالیت های پریسا در فضای مجازی، انتشار عکس های پریسا امامی قبل عمل، افشاگری امین فردین از پریسا امامی، رابطه پریسا امامی و ملیکا، منبع درآمد او، روابط شخصی پریسا و … اشاره کرد.

این مطلب را هم بخوانید
الکساندر زینچنکو ستاره اوکراینی تیم آرسنال

همسر پریسا امامی کیست؟

با توجه به این که در حال حاضر پریسا طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل یکی از سوالاتی که برای خیلی از مخاطبان او به وجود می‌ آید، این است که همسر این مدل معروف کیست؟ در این باره بهتر است که بدانید پریسا سال ها قبل با شخصی به نام آیدین که متولد سال ۱۳۵۷ می باشد ازدواج کرده است. همسر او در زمینه واردات و صادرات پارچه فعالیت می کند و طبق گفته های پریسا مردی بسیار مهربان است که اصالتاً ترک می باشد و عاشق همسرش است. این موضوع را هم باید افزود که حاصل این ازدواج یک فرزند دختر می باشد.

پریسا امامی کجا زندگی می کند؟

مدتی قبل اخباری در رابطه با این که پریسا امامی به خارج از کشور مهاجرت کرده است در فضای مجازی منتشر شد. اما با این حال این مدل معروف تمام این اخبار را تکذیب کرد و در این باره بیان کرد که در حال حاضر ساکن تهران است و در تهران به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد و فعلاً قصد مهاجرت به خارج از کشور را ندارد.

مصاحبه با پریسا امامی

تا کنون چه مصاحبه ای با این مدل انجام شده است؟

با توجه به این که در حال حاضر پریسا امامی به یکی از مدل‌ های مطرح و موفق تبدیل شده است که مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی هم دارد، به همین دلیل تا به اکنون برخی از پیج های اینستاگرامی مصاحبه‌ هایی با این مدل معروف انجام داده اند که می توانید با مراجعه به یکی از پلتفرم های ویدیویی به جستجو و مشاهده این مصاحبه‌ ها بپردازید.

عکس های مندی وکیلی مدل ایرانی که با مهدی طارمی رابطه داشت را نیز در دسترس شما قرار داده ایم!

پریسا امامی قبل عمل زیبایی

اگر تا به اکنون تصاویر پریسا امامی را مشاهده کرده باشید، متوجه چهره زیبای این مدل مطرح شده اید. البته ناگفته نماند که پریسا همانند سایر چهره های معروف و مدل های ایرانی عمل های زیبایی بر روی صورتش انجام داده است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او تا به اکنون عمل زیبایی بینی انجام داده و هم چنین تزریقاتی بر روی چانه، لب و گونه اش نیز انجام داده است. حال اگر شما به مشاهده تصاویر قبل از عمل پریسا امامی که در اینترنت موجود هستند، بپردازید متوجه تغییرات ظاهری او در طی سال‌ های اخیر خواهید شد.

سوالات متداول

  1. پریسا امامی کیست؟

    پریسا امامی متولد سال ۱۳۶۷ در تهران می باشد و مدتی است که فعالیت خود را در اینستاگرام به عنوان مدل شروع کرده است و در حال حاضر به یکی از مدل‌ های مطرح و موفق اهل ایران تبدیل شده است.

  2. آیا پریسا امامی ازدواج کرده است؟

    این مدل معروف مدت‌ ها قبل با شخصی به نام آیدین که در زمینه واردات و صادرات پارچه فعالیت می کند ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج یک فرزند دختر می باشد.

  3. چگونه می توان به مشاهده عکس های پریسا امامی پرداخت؟

    برای مشاهده تصاویر این مدل معروف کافی است تا به صفحه اینستاگرام پریسا مراجعه نمایید، هم چنین اگر نام او را در اینترنت جستجو کنید هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)