پدی آی یکی از رپر های نسل سوم در گروه وانتونز می باشد که امروزه توانسته شهرت و محبوبیت بسیار زیادی را به دست آورد و هم اکنون نیز یکی از خوانندگان بسیار با استعدادی است که موفق شده آثار خود را منتشر نماید و به طور مستقل نیز در عرصه خوانندگی فعالیت نماید. با توجه به آن که تمام اطلاعاتی که از او در دست است، طی انتشار مصاحبه های منتشر شده از او به دست آمده است، در ادامه قصد داریم که این اطلاعات را در اختیارتان بگذاریم. می خواهیم شما را با این خواننده بیشتر آشنا نماییم پس ما را در ادامه همراهی کنید.

از بیوگرافی پدی آی چه اطلاعاتی به دست می آید؟

از بیوگرافی پدی آی چه اطلاعاتی به دست می آید؟

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که هیچ گونه اطلاعاتی از این خواننده در دست ندارید پیشنهاد می کنیم که در پایان این قسمت ما را همراهی کنید. او یکی از اعضای گروه وانتونز می‌ باشد که در گذشته آثار بسیار خوب و با کیفیتی را در این گروه منتشر نموده است. با توجه به آن که او یکی از اعضای قدیمی این گروه به حساب می‌ آید، طرفداران زیادی پیدا کرده و افراد زیادی او را دنبال می‌ کنند اما با توجه با این که فعالیت‌ های این خواننده به مرور تغییر کرد و سبک آهنگ های او به یکباره متحول گردید. همچنین حواشی متعددی در زندگی او به وجود آمد.

گروه وانتونز تشکیل شده است از خوانندگان و رپرهای بسیار جوان که توانسته اند رضایت تمام طرفداران و دنبال کنندگان خود را جلب نمایند. برای مثال خوانندگانی مانند آرتا وانتونز و سامی لو و کوروش وانتونز و رها وانتونز در این گروه مدت‌ ها است که به فعالیت می‌ پردازد. هر کدام با توجه به نقشی که در این گروه دارند توانسته اند نقش بسیار مثبت و خوبی را ایفا نمایند. همه این افراد از همان ابتدای فعالیت هایشان سعی خود را انجام داده اند که با سبک متفاوتی از موسیقی وارد این عرصه شوند و از همان ابتدا توانستند خیلی سریع مسیر موفقیت را طی نمایند.

پدی آی نام یکی از این اعضای گروه می باشد که در حال حاضر تصمیم گرفته است که به صورت مستقل به فعالیت بپردازد و از گروه جدا شود. او که متولد ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۴ می باشد، با استفاده از برنامه های کامپیوتری در سن ۱۴ سالگی موفق شد که در عرصه موسیقی به فعالیت بپردازد. او فعالیت در گروه وانتونز را در سن هفده سالگی آغاز نمود و بعد از آن موفق شد که به طور جدی به دوستانش در این گروه کمک نماید و عضو بسیار موثر این گروه باشد.

عکس های پدی آی را در کجا ببینیم؟

تمامی آهنگ های این خواننده با عکس های او کاور شده است و شما می توانید با دانلود آهنگ های این خواننده عکس های او را بر روی کاور این آهنگ ها مشاهده کنید. به هر حال اگر مایل هستید که عکس های بیشتری از این خواننده را مشاهده کنید، پیشنهاد می‌ کنیم که نام او را در موتور های جستجوگر گوگل سرچ نمایید و تمام عکس های منتشر شده از او را ببینید. در این صورت قادر خواهید بود که اطلاعات بیشتری از او به دست آورید.

این مطلب را هم بخوانید
احسان روزبهانی بهترین بوکسور ایرانی که قهرمان جهان شد

برترین آهنگ های پدی آی کدامند؟

در این قسمت می خواهیم بهترین آهنگ های این خواننده که خود را یکی از مشهورترین رپرهای ایرانی می داند را خدمتتان معرفی نماییم و شما را با سه نمونه از ترک های موسیقی او آشنا سازیم. با توجه به آن که این خواننده در ابتدا به فعالیت در گروه وانتونز پرداخت و هم اکنون مدتی است که از این گروه موسیقی جدا شده است، موفق شده تا به صورت مستقل به ساخت و تولید آهنگ بپردازد و هم اکنون نیز در حال ساخت و انتشار آلبوم جدید خود می باشد. به هر حال هم اکنون با جستجو عناوینی چون دانلود آهنگ اسهال از پدی آی، دانلود آهنگ پدی آی بنام آنتی هموروئید، دانلود آهنگ ستاره پدی آی، آهنگ تقاص پدی آی، دانلود آهنگ نمی ارزه، پدی آی و دانلود آهنگ مهم نی از پدی آی به دریافت آثار او بپردازید. همین طور متن آهنگ اون با همه فرق داره پدی آی و دیگر آهنگ های او را دریافت نمایید. همچنین به شنیدن آثار او بپردازید.

شنگولیا

دی ۹۹ این ترک آهنگ محبوب از این خواننده منتشر شد و هم اکنون نیز این آهنگ در سایت های معتبر دانلود آهنگ در دسترس می باشد.

ستاره

اسفند ۹۸ آهنگ ستاره از پدی آی منتشر شد و توانست توجه بسیاری از طرفداران او را به خود جلب نماید.

مجردی

شهریور ۹۸ شاهد انتشار آهنگ مجردی از پدی آی بودیم که توانست موج عظیمی از بازخورد های مثبت را به خود جلب نماید.

آهنگ های پدی آی را از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود تمام آهنگ های این خواننده پیشنهاد می کنیم که به اپلیکیشن های رادیو جوان و اسپاتیفای مراجعه کنید و هر گونه آهنگ هایی را که توسط این خواننده منتشر شده است را دانلود نمایید و به گوش دادن آن بپردازید.

آلبوم پدی آی منتشر شده است؟

آلبوم پدی آی منتشر شده است؟

یکی از اخبار منتشر شده از این خواننده انتشار آلبوم جدید او می باشد که تنها آلبوم او نیز به شمار می‌ آید. یکی از آلبوم هایی که به تازگی منتشر شد و توانست بازخورد های بسیار مثبتی را با خود به همراه داشته باشد، آلبوم پشت پرده از این خواننده می باشد که ترک‌ های آهنگ آن مانند او با همه فرق داره و یه عالمه شیطان در یک لباس و تقاص و نمیارزه و دختر پول و پشت پرده و شانتاژ بازی و آسمان بذاره و بگو چند و بعضی وقت ها در این آلبوم مورد توجه افراد قرار گرفت.

حاشیه های پدی آی درباره چه موضوعاتی است؟

به خاطر درگیری های کوچک یا بزرگی که در این گروه بین پدی آی و دیگر اعضای این گروه به وجود آمد، این خواننده مجبور شد که این گروه را ترک کند و هم اکنون به تنهایی به فعالیت بپردازد. همه حاشیه هایی که بعد از این جدایی برای این گروه به وجود آمد، نشانه آن است که آن ها از نظر انتشار ترک های جدید به مشکل بر خورده بودند و دیگر ادامه فعالیت هایشان در کنار همدیگر در این گروه می توانست به ضرر گروه وانتونز تمام شود.

آیا pedi i مصاحبه ای انجام داده است؟

برای کسب اطلاعات کامل درباره پدی آی ویکی پدیا منبع بسیار معتبری به شمار می آید و شما قادر خواهید بود با مراجعه به این سایت نسبت به او آگاهی بیشتری را به دست آورید. یکی از دلایلی که هم اکنون درباره این خواننده اطلاعات کاملی در اینترنت و سایت های معتبر مانند ویکی پدیا وجود دارد، این است که او در مصاحبه های متعددی شرکت کرده است و در این مصاحبه ها اطلاعات کامل و ارزشمندی را در اختیار طرفداران خود قرار داده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی سویل خیابانی + عکس های شخصی لو رفته او

دیس ترک های این رپر به چه افرادی بوده است؟

بیشتر آهنگ هایی که از سوی این خواننده منتشر شده است، در سبک آهنگ های عاشقانه و غمگین بوده است و تا کنون دیس ترک هایی از او منتشر نشده است و این به خاطر آن می باشد که او قصد دارد چندان حاشیه ای ایجاد نکند و بدون آن که بخواهد جنجالی را به وجود بیاورد فعالیت‌ های خود را پیش ببرد.

پدی آی با چه افرادی فیت داده است؟

آهنگ هایی که به صورت فیت از این خواننده منتشر شده، بیشتر با خوانندگانی مانند سامی لو و کوروش و رها بوده است که همه آن ها اعضای گروه وانتونز می باشند که سابقا با او در این گروه فعالیت می‌ کردند و با کمک هم به انتشار آهنگ می‌ پرداختند.

چرا این خواننده لقب پدی آی را برای خود انتخاب کرده است؟

پدرام ایزدپناه یکی از خوانندگان بسیار مشهور است که به تازگی با لقب پدی آی شهرت زیادی پیدا کرده است. این که چرا به او این لقب داده شده است، چندان مشخص نمی باشد اما باید بدانید که بسیاری از خوانندگان خود لقب مناسب خودشان را انتخاب می‌ کنند.

کانال تلگرام پدی آی چه نام دارد؟

پدی آی وانتونز تا کنون اطلاعات دقیقی از این که آدرس کانال تلگرامی او چه می باشد منتشر نکرده است. اما بسیاری از افراد در چنل های تلگرامی متعدد سعی در دانلود آهنگ پدی آی لا کاسا دپاپل و دانلود آهنگ بگو چند از پدی ای داشته اند.

دوست دختر پدی آی کیست؟

با توجه به آن که در گذشته حواشی زیادی برای این خواننده در گروه وانتونز به وجود آمد، بسیاری از افراد گمان می‌ کردند که او با رها، یکی از اعضای فعال این گروه رابطه صمیمی دارد اما این حاشیه کاملاً تکذیب شده است. هم اکنون نیز او هیچ گونه اطلاعاتی را منتشر نکرده است که بر مبنای آن بدانیم این خواننده با چه کسی در ارتباط می باشد.

پیج اینستاگرام پدی آی چیست؟

پدی آی اینستا فعالی دارد و با این که به تازگی این گروه را راه اندازی نموده است اما در حدود ۶۱ هزار نفر او را دنبال نموده اند و او نیز با انتشار ۷۶ پست و استوری های متعدد سعی در برقراری ارتباط با مخاطبین خود دارد.

یوتیوب پدی آی فعال است؟

یوتیوب پدی آی فعال است؟

کلاب هاوس پدی آی و یوتیوب او فعال نمی باشد و اگر کسی قصد دارد که او را در فضای مجازی دنبال کند، با دنبال نمودن این خواننده در این شبکه مجازی چندان قادر نخواهد بود که اطلاعاتی از او به دست آورد.

موزیک ویدیو های پدی آی را از کجا دنبال کنیم؟

تا کنون موزیک ویدیو های چندان زیادی از این خواننده منتشر نشده است و اگر موزیک ویدیویی نیز منتشر شده باشد، متعلق به زمانی است که او در گروه وانتونز در حال فعالیت بوده است و این موزیک ویدیو ها را با کمک دیگر اعضای گروه منتشر نموده است.

سوالات متداول

 1. پدی آی کیست؟

  او یکی از اعضای سابق گروه وانتونز می باشد که از رپر های معروف ایرانی نیز از او یاد می شود.

 2. پدی آی در چه گروهی حضور داشت؟

  او عضو سابق گروه پر طرفدار گروه وانتونز می باشد.

 3. پدی آی متولد چه سالی است؟

  او متولد سال ۱۳۷۴ می باشد.

 4. نام آلبوم پدی آی چیست؟

  نام آلبوم او پشت پرده می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :