اگر طرفدار فوتبال و بازیکنان فوتبال هستید، قطعا تا به امروز مهدی قائدی را مشاهده کرده اید و بازی های او را در تیم استقلال بارها دیده اید. این بازیکن بسیار جوان و قوی ایرانی، پس از این که خبر ازدواجش را منتشر کرد، یکی از اخباری شد که تا هفته ها در صدر جدول قرار گرفته بود. زن قائدی یعنی ستاره معصومی، فردی است که امروز قصد داریم به اطلاعات درمورد این شخص بپردازیم. با ما در این مطلب همراه باشید تا به صورت اختصاصی به بیوگرافی ستاره معصومی بپردازیم.

ستاره معصومی کیست؟

ستاره معصومی کیست؟

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی یکی از افرادی می باشد که پس از ازدواج به عنوان یکی از چهره های مطرح و خبرساز فضای مجازی تبدیل شد. دقیقا زمانی که این شخص در کنار مهدی قائدی حاضر شد، اخبار هایی مبنی بر این که ستاره معصومی اهل کجاست و یا بیوگرافی این شخص چیست، بار ها و بار ها ارائه شد تا این که خبر گزاری ها تصمیم به ارائه بیوگرافی این شخص کردند و ما نیز از بسیاری از منابع موثق در این قسمت برای شما بیوگرافی این فرد را جمع آوری کرده ایم.

ستاره معصومی متولد دهم بهمن ماه سال ۱۳۷۰ می باشد و تقریبا حدود هفت سال از همسر خود یعنی مهدی قائدی بزرگ تر است. این دختر، دارای چهره ای بسیار جذاب است که نشان می دهد تا چه اندازه در زمینه مدلینگ به صورت حرفه ای می تواند فعالیت کند. در زمینه علایق او اما می توانیم علاقه به حیوانات خانگی را لحاظ کنیم. او بسیار به سگ های خانگی علاقه مند است و در اینستاگرام خود عکس های بسیاری را از این حیوانات منتشر می کند.

این شخص در سال ۱۳۸۹ با مهدی قائدی ازدواج کرد و پس از آن شاهد شادی این دو شخص در کنار یک دیگر بودیم. پس از این که ازدواج این دو فرد با یک دیگر صورت گرفت، اخبار این که ستاره معصومی اختلاف سنی بسیاری با مهدی قائدی دارد، بسیار منتشر شد که اما هیچ یک از آن ها مانع ازدواج و بهم خوردگی آرامش این دو شخص در کنار یک دیگر نبود.

تحصیلات ستاره معصومی چقدر است؟

تحصیلات ستاره معصومی چقدر است؟

ستاره معصومی، یکی از سلبریتی های اینستاگرام است. علی رغم عدم داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی، وی با استعداد و تلاش در حوزه مدلینگ و شبکه‌ های اجتماعی به موفقیت‌ های چشمگیری دست یافته است. ستاره معصومی، با جذب دنبال‌ کنندگان زیاد، توجه بسیاری از برند ها و شرکت‌ ها را به خود جلب کرده است. این موضوع باعث شده تا با برخی از برند های مطرح در زمینه‌ های مختلف مانند لوازم آرایشی یا پوشاک همکاری کند. همین همکاری‌ ها نقش موثری در تقویت و تثبیت موقعیت وی در فضای مجازی داشته است.

ستاره معصومی چه نسبتی با قائدی دارد؟

ستاره معصومی چه نسبتی با قائدی دارد؟

در ابتدا زمانی که نام ستاره معصومی آورده شد، بسیاری از افراد این سوال برای شان پیش آمد که اصلا این شخص کیست و چه نسبتی با مهدی قائدی دارد. برخی در ابتدا فکر می کردند که ستاره معصومی چند بار ازدواج کرده و در حال حاضر تنها دوست دختر مهدی قائدی می باشد و هیچ ارتباط رسمی ای با این بازیکن فوتبال ندارد.

اما زمانی که در ستاره معصومی در اینستاگرام خود پستی با مضمون ” یا علی گفتیم و عشق آغاز شد ” منتشر کرد و مهدی قائدی نیز همین پست با همین مضمون را منتشر کرد، این موضوع عمومی شد که ستاره معصومی همسر مهدی قائدی می باشد. این ازدواج تا به امروز ادامه داشته و هیچ خبری مبنی بر این که این دو شخص از یک دیگر جدا شده اند وجود ندارد.

توییت جنجالی ستاره معصومی دیگه آبی نمی پوشم

توییت جنجالی ستاره معصومی دیگه آبی نمی پوشم

پیش از این، شایعاتی در مورد اختلاف بین ستاره معصومی و مهدی قائدی در فضای مجازی پراکنده شده بود. این شایعات زمانی رواج پیدا کرد که ستاره تصاویری از خودش در فرودگاه با چمدان‌ هایی کنارش منتشر کرد و همزمان استوری‌ هایی با محتوایی نسبتا غمگین به اشتراک گذاشت. او در یکی از پست‌ های خود نوشت، دیگر آبی نمی‌ پوشم، که بسیاری این جمله را موازی با دلخوری از همسرش، بازیکن تیم فوتبال استقلال، تلقی کردند.

پاسخ‌ ها و نظرات مختلفی به این استوری‌ ها و توئیت‌ ها داده شد، حتی برخی به سبک شوخی و طنز پیشنهاد کردند که ستاره رنگ‌ های دیگر را امتحان کند. دوران زندگی مشترک ستاره و مهدی که حدود سه سال بود، همیشه با عکس‌ ها و ویدئوهایی شاد و خوشحال همراه بود. اما این جدایی ناگهانی، برای بسیاری سوال‌ برانگیز بود. با گذشت زمان، ستاره پست‌ های متفاوتی را منتشر می‌ کرد که نشان‌ دهنده شروع یک فصل جدید در زندگی او بود.

ستاره معصومی در تصمیم گیری های قائدی چه نقشی دارد؟

ستاره معصومی در تصمیم گیری های قائدی چه نقشی دارد؟

مهدی قائدی در دنیای فوتبال، روز های چالش‌ برانگیزی را می‌ گذراند. او حالا در تیم‌ های اصلی جای خود را از دست داده و این موضوع او را به تامل در مورد تصمیمات گذشته می‌ اندازد. این تصمیم بر اساس پیشنهاد همسرش، ستاره معصومی گرفته شده بود. قائدی در سال اخیر با توجه به مشاوره های با ستاره، قراردادی پنج‌ ساله با تیم شباب الاهلی امارات را امضا کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی رزا رادمنش شاخ اینستاگرام که حکم اعدامش صادر شد!

معصومی با برنامه‌ ریزی‌ ها و تصمیمات خود، مهدی را از استقلال جدا ساخت و به امارات منتقل کرد. بر اساس اطلاعاتی که از برخی منابع به دست می‌ آید، تیم سلتیک آماده بوده ۴۰۷ میلیون دلار برای جذب قائدی هزینه کند. با نگاهی به این موارد، می‌ توان فهمید که تاثیر ستاره معصومی در تصمیمات زندگی و کاری قائدی چقدر است.

عکس های زن قائدی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های زن قائدی می توانید از چندین روش اقدام کنید. در ابتدا می توانید به پیج اینستاگرام مهدی قائدی بروید و بسیاری از عکس های همسر وی را از طریق پیج خودش مشاهده کنید. موضوع بعدی اما این است که می توانید از طریق اینستاگرام همسر مهدی قائدی نیز اقدام به مشاهده کردن عکس های وی کنید. اما در حال حاضر این پیج به صورت پرایویت می باشد و باید زمانی را صرف کنید تا از سوی وی تایید شوید.

در آخر نیز می توانید از طریق جست و جو تصاویر گوگل اقدام به مشاهده کردن عکس های وی کنید. کافیست تنها نام ستاره معصومی را در این قسمت جست و جو کرده و سپس اقدام به مشاهده کردن عکس های او کنید.

شغل این فرد چیست؟

شغل این فرد چیست؟

قبل از این که این بلاگر ایرانی با مهدی قائدی ازدواج کند، در پیچ اینستاگرامش ما شاهد فعالیت او در زمینه مدلینگ بودیم. اما موضوعی زمانی مطرح تر شد که وی با مهدی قائدی ازدواج کرد و دیگر خبری از فعالیت وی در زمینه مدلینگ نداشتیم. به همین دلیل بود که بسیاری از افراد این سوال برای شان پیش آمد که اصلا شغل این فرد چه چیزی می تواند باشد و آیا در حال حاضر در جایی مشغول به کار است؟

ستاره معصومی چه حاشیه هایی داشته است؟

ستاره معصومی چه حاشیه هایی داشته است؟

مهدی قائدی و ستاره معصومی، دو چهره معروف در جهان ورزش و موسیقی، تجربیات و پیچ و خم‌ های زیادی در زندگی شان داشته‌ اند. ستاره با آناهیتا کریمی، همسر فوتبالیست معروف سردار آزمون، سفر های متعددی را تجربه کرده است. این سفر ها به مکان‌ های معروفی چون دبی منجر شده و با انتشار عکس‌ های شان، موضوع بسیاری از حواشی و مباحث مدیا شده‌ اند.

قبل از این که این زوج مشهور به هم پیوسته باشند، تصاویری از آن‌ ها به عنوان دو دوست نزدیک منتشر شده بود، اما با ازدواج‌ شان، آن‌ ها به یک زندگی مشترک وارد شدند. اما همچون هر زوج معروفی، اخبار و شایعاتی پیرامون آن‌ ها در مدیا منتشر شد. یکی از موارد حاشیه‌ ساز، شایعه احتمالی جدایی آن‌ ها بود. با این همه، تصاویر عاشقانه‌ ای که منتشر کردند و لحظات صمیمی آن‌ ها در ویدئوهای زنده، این شایعات را به نقطه پایان رساند.

بازگشت آن‌ ها از سفر به دبی نیز موضوع دیگری را در پی داشت، تغییرات در حجاب ستاره و واکنش‌ های گسترده‌ طرفداران، این زوج همیشه سعی می‌ کردند در عکس‌ های خود با حجاب ظاهر شوند، ولی گزارش‌ هایی نشان‌ دهنده‌ تصاویر پنهانی از آن‌ ها بود که نیاز به توضیحات بیشتری داشت.

ستاره معصومی قبل عمل

ستاره معصومی قبل عمل

ستاره معصومی که به عنوان مشهورترین بلاگر ایرانی نیز معرفی می شود، یکی از افراد بسیار معروف در اینستاگرام می باشد که برای کسب زیبایی هایی بیشتر اقدام به عمل نموده است. از این رو به شما می گوییم که عکس های قبل از عمل او را می توانید در پست های ابتدایی پیج اینستاگرامش ببینید.

آیا ستاره معصومی از قائدی فرزندی دارد؟

چندی پیش خبری با مضمون این که ” همسر مهدی قائدی باردار شد ” منتشر شد که باعث شد در فضای مجازی بسیار در مورد آن صحبت شود. اما تا به امروز این خبر از سوی این دو شخص یعنی مهدی قائدی و همسرش تایید نشده است. البته این موضوع را نیز باید در نظر بگیریم که اگر این اخبار درست بود، از سوی این دو شخص تایید می شد و هم چنین در بسیاری از خبر گزاری های مختلف در مورد آن صحبت می شد.

سوالات متداول

ستاره معصومی کجا زندگی می کند؟

ستاره معصومی قبل از این که همسر مهدی قائدی شود، در شهر تهران سکونت داشت. پس از این که ازدواج این دو شخص انجام شد، وی در کنار همسر خود در شهر تهران زندگی می کرد تا این که به مهدی قائدی پیشنهاد بازی در تیم  شباب الاهلی عربستان را دادند.

پس از پذیرفتن بازی در این تیم، این دو شخص به کشور دبی مهاجرت کردند و در حال حاضر نیز در این کشور سکونت دارند. البته ناگفته نماند که به تازگی تیم  شباب الاهلی بیانیه ای منتشر کرده است که مهدی قائدی یکی از بهترین بازیکنان این تیم می باشد و توانسته افتخارات بسیاری را برای آن ها رقم بزند اما فردی بسیار خوش گذران است و تیم  شباب الاهلی این چنین بازیکنی را برای تیم خود نمی خواهد. با این حساب ممکن است شاهد بازگشت این دو شخص به کشور ایران و سکونت دوباره آن ها در تهران باشیم.

عروسی ستاره معصومی و قائدی

عروسی ستاره معصومی و قائدی

یکی از خبر هایی که بسیار حاشیه ساز شد و دهان به دهان بین افراد می چرخید، عروسی این دو شخص با یک دیگر بود. زمانی که این اتفاق افتاد، فیلم ها و عکس هایی از عروسی این دو شخص منتشر شد که نشان می داد مراسمی بسیار لاکچری برای این دو فرد گرفته شده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی دنیز بیوتی + آدرس سایت و اینستاگرام این بلاگر

البته که پس از آن بلافاصله خبرهایی مبنی بر همسر سابق ستاره معصومی نیز منتشر شد که باعث شد حجوم افراد به این سو باشد که ستاره معوصی برای بار چندم ازدواج کرده است؟ در هر صورت، چه همسر اول ستاره معصومی وجود داشته باشد یا خیر، این دو فرد از سال ۱۳۸۹ تا به امروز در کنار یک دیگر زندگی می کنند و ازدواجی بسیار موفق داشته اند.

ستاره معصومی دستگیر شده است؟

ستاره معصومی دستگیر شده است؟

اخیرا خبر هایی مبنی بر زندانی شدن ستاره معصومی شنیده شد، ولی این اخبار با واقعیت همخوانی نداشت. ستاره با یک اقدام مثبت و خیرخواهانه به آزادی یک زندانی کمک کرد. این حرکت از سوی او باعث شد که افراد بسیاری به آن واکنش نشان دهند. پس از انجام این کار نیکو، ستاره مبلغ پرداختی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت و توضیح داد که هدف از انجام چنین کاری تنها نمایش نیست، بلکه ترغیب دیگران به انجام اعمال خیرخواهانه است.

وی پیشنهاد داد که هر کسی که کار خوبی انجام می‌ دهد، این کار را به اطلاع دیگران برساند. زیرا این یک راه برای فرهنگ‌ سازی و تشویق دیگران است. بعضی‌ ها ممکن است فکر کنند که اعمال خیر باید به طور مخفیانه انجام شود، اما ستاره باور دارد که با آشکار کردن کارهای خوب، می‌ توان به ترویج و فرهنگ‌ سازی کمک کرد.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

برای این که بتواند از جدید ترین اخبار مربوط به ستاره معصومی به صورت موثق مطلع شوید، می توانید از پیج اینستاگرام این شخص استفاده کنید. البته ناگفته نماند که در حال حاضر این پیج به صورت پرایویت می باشد و برای این که بتوانید وارد آن شوید، نیازمند این هستید که درخواستی را به این شخص ارائه دهید.

با مراجعه به قسمت جست و جو اینستاگرام و جست و جو عبارت setareh.masoumi وارد پیج این شخص شوید. این شخص تا به امروز دارای ۵۶۰ هزار دنبال کننده است.

درآمد ستاره معصومی چقدر است؟

درآمد ستاره معصومی چقدر است؟

هیچ اطلاعاتی مبنی بر این که شخص تا به امروز چه مقدار درآمد دارد و منبع اصلی درآمد او نیز از چه طریقی می باشد مشخص نشده است. البته این موضوع کاملا طبیعی است و برای همسران دیگر بازیکنان فوتبال نیز این موضوع صدق می کند که اطلاعاتی مبنی بر این که آن ها چه مقدار در ماه و یا در سال دارای درآمد هستند وجود ندارد.

ستاره معصومی چگونه معروف شد؟

تا حدودی می توان گفت که ستاره معصومی قبل از ازدواج با مهدی قائدی به دلیل فعالیتی که در زمینه مدلینگ انجام می داد، محبوبیتی را داشت. اما زمانی که با مهدی قائدی ازدواج کرد، به صورت اختصاصی به معروفیت رسید و افراد بسیاری با او آشنا شدند. در حال حاضر نیز بیشتر او به عنوان زن قائدی می شناسند تا فردی که یکی از مدل های اینستاگرام بوده است.

ستاره معصومی در دبی

ستاره معصومی در دبی

ستاره معصومی، مدلی است که به جهانی شهرت یافته است. در طول کارنامه حرفه‌ ای خود، به کشور های متعددی سفر کرده و به واسطه آن، اثرات مختلفی از فرهنگ‌ ها را در استایل خود به نمایش گذاشته است. عکس‌ های وی با حضورش در دبی، به ویژه در کنار همسرش، بسیاری از دنبال‌ کنندگان را جذب کرده است. البته لازم به توجه است که او و همسرش در حال حاضر در دبی سکونت دارند.

اختلاف سنی مهدی قائدی و همسرش

اختلاف سنی مهدی قائدی و همسرش

یکی از موضوعات مورد بحث و توجه در ارتباط با این تصویر، سن همسر مهدی قائدی است. طبق برخی نظرات کاربران فضای مجازی، به نظر می‌ رسد که ستاره معصومی از مهدی قائدی سن بیشتری دارد. برخی از کاربران اعلام کرده‌ اند که ستاره ۷ سال بزرگ تر از مهدی است و متولد سال ۱۳۷۰ میلادی است. در حالی که قائدی در سال ۱۳۷۷ متولد شده است. این موضوع جذابیت خاصی برای دنبال‌ کنندگان ورزش و فوتبال دارد و سبب شده تا بحران‌ ها و نظرات متفاوتی را در میان مردم بوجود آورد.

زن مهدی قائدی باردار است؟

زن مهدی قائدی باردار است؟

چندی پیش، در یکی از پست‌ های مهدی، به طور غیر مستقیمی به تجربه پدر شدن اشاره شده بود. این نکته، فضای مجازی را پر از حدس‌ و گمان کرد. سپس، تصویری از ستاره منتشر شد که در آن، او را می‌ توانستیم با یک کودک نو پا در آغوش مشاهده کنیم. همچنین، برخی منابع به وجود عکس‌ های سونوگرافی اشاره داشتند که نشان‌ دهنده حالت بارداری ستاره بود.

سوالات متداول

  1. عکس ستاره معصومی قبل عمل را چگونه مشاهده کنیم؟

    می توانید با جست و جو در قسمت تصاویر گوگل این دسته از عکس ها را مشاهده کنید.

  2. سن ستاره معصومی چه مقدار است؟

    این شخص متولد ۱۳۷۰ می باشد و تا به امروز ۳۰ سال سن دارد.

  3. شغل ستاره معصومی چیست؟

    او در زمینه مدلینگ فعالیت دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :