اگر طرفدار فوتبال و بازیکنان فوتبال هستید، قطعا تا به امروز مهدی قائدی را مشاهده کرده اید و بازی های او را در تیم استقلال بارها دیده اید. این بازیکن بسیار جوان و قوی ایرانی، پس از این که خبر ازدواجش را منتشر کرد، یکی از اخباری شد که تا هفته ها در صدر جدول قرار گرفته بود. زن قائدی یعنی ستاره معصومی، فردی است که امروز قصد داریم به اطلاعات درمورد این شخص بپردازیم. با ما در این مطلب همراه باشید تا به صورت اختصاصی به بیوگرافی ستاره معصومی بپردازیم.

ستاره معصومی کیست؟

ستاره معصومی کیست؟

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی یکی از افرادی می باشد که پس از ازدواج به عنوان یکی از چهره های مطرح و خبرساز فضای مجازی تبدیل شد. دقیقا زمانی که این شخص در کنار مهدی قائدی حاضر شد، اخبار هایی مبنی بر این که ستاره معصومی اهل کجاست و یا بیوگرافی این شخص چیست، بارها و بارها ارائه شد تا این که خبر گزاری ها تصمیم به ارائه بیوگرافی این شخص کردند و ما نیز از بسیاری از منابع موثق در این قسمت برای شما بیوگرافی این فرد را جمع آوری کرده ایم.

ستاره معصومی متولد دهم بهمن ماه سال ۱۳۷۰ می باشد و تقریبا حدود هفت سال از همسر خود یعنی مهدی قائدی بزرگ تر است. این دختر، دارای چهره ای بسیار جذاب است که نشان می دهد تا چه اندازه در زمینه مدلینگ به صورت حرفه ای می تواند فعالیت کند. در زمینه علایق او اما می توانیم علاقه به حیوانات خانگی را لحاظ کنیم. او بسیار به سگ های خانگی علاقه مند است و در اینستاگرام خود عکس های بسیاری را از این حیوانات منتشر می کند. این شخص در سال ۱۳۸۹ با مهدی قائدی ازدواج کرد و پس از آن شاهد شادی این دو شخص در کنار یک دیگر بودیم. پس از این که ازدواج این دو فرد با یک دیگر صورت گرفت، اخبار این که ستاره معصومی اختلاف سنی بسیاری با مهدی قائدی دارد، بسیار منتشر شد که اما هیچ یک از آن ها مانع ازدواج و بهم خوردگی آرامش این دو شخص در کنار یک دیگر نبود. این دو شخص در حال حاضر در کشور عمارات زندگی می کنند و مهدی قائدی نیز تا فصل پیش در این تیم به فعالیت می پرداخت که پس از به وجود آمدن حواشی، تیم عربی ای که مهدی قائدی در آن فعالیت می کرد خواهان کناره گیری مهدی قاعدی از تیم شد و او را فردی خوش گذران تلقی کرد.

ستاره معصومی چه نسبتی با قائدی دارد؟

در ابتدا زمانی که نام ستاره معصومی آورده شد، بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش آمد که اصلا این شخص کیست و چه نسبتی با مهدی قائدی دارد. برخی در ابتدا فکر می کردند که ستاره معصومی چند بار ازدواج کرده و در حال حاضر تنها دوست دختر مهدی قائدی می باشد و هیچ ارتباط رسمی ای با این بازیکن فوتبال ندارد. اما زمانی که در ستاره معصومی در اینستاگرام خود پستی با مضمون ” یا علی گفتیم و عشق آغاز شد ” منتشر کرد و مهدی قائدی نیز همین پست با همین مضمون را منتشر کرد، این موضوع عمومی شد که ستاره معصومی همسر مهدی قائدی می باشد. این ازدواج تا به امروز ادامه داشته و هیچ خبری مبنی بر این که این دو شخص از یک دیگر جدا شده اند وجود ندارد.

این مطلب را هم بخوانید
آقازاده های ایران در آمریکا که اقامت دائم این کشور را دارند

عکس های زن قائدی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های زن قائدی می توانید از چندین روش اقدام کنید. در ابتدا می توانید به پیج اینستاگرام مهدی قائدی بروید و بسیاری از عکس های همسر وی را از طریق پیج خودش مشاهده کنید. موضوع بعدی اما این است که می توانید از طریق اینستاگرام همسر مهدی قائدی نیز اقدام به مشاهده کردن عکس های وی کنید، اما در حال حاضر این پیج به صورت پرایویت می باشد و باید زمانی را صرف کنید تا از سوی وی تایید شوید. در آخر نیز می توانید از طریق جست و جو تصاویر گوگل اقدام به مشاهده کردن عکس های وی کنید. کافیست تنها نام ستاره معصومی را در این قسمت جست و جو کرده و سپس اقدام به مشاهده کردن عکس های او کنید.

شغل این فرد چیست؟

شغل این فرد چیست؟

قبل از این که این شخص با مهدی قائدی ازدواج کند، در پیچ اینستاگرامش ما شاهد فعالیت او در زمینه مدلینگ بودیم. اما موضوعی زمانی مطرح تر شد که وی با مهدی قائدی ازدواج کرد و دیگر خبری از فعالیت وی در زمینه مدلینگ نداشتیم. به همین دلیل بود که بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش آمد که اصلا شغل این فرد چه چیزی می تواند باشد و آیا در حال حاضر در جایی مشغول به کار است یا خیر.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

اگر بخواهیم بگوییم که ستاره معصومی تا به امروز بدون حاشیه به زندگی خود ادامه داده است، باید بگوییم که اخباری را به صورت غلط به شما ارائه داده ایم اما می توانیم بگوییم که رفتار وی به نوعی حاشیه ساز نبوده است و این دیگر افراد بوده اند که با اطلاع رسانی اخباری کذب و یا اخباری که بیشتر از واقعیت است، برای او حاشیه سازی کرده اند. به عنوان مثال، زمانی که ازدواج وی با مهدی قائدی مطرح شد، همگی سن بالای او را مسخره کردند که باعث به وجود آمدن حواشی بسیاری برای این شخص شد.

موضوع بعدی اما زمانی به وجود آمد که مهدی برای تولد همسرش یک خودرو بسیار لاکچری و گران قیمتی را هدیه داد و هم چنین هدیه ولنتاین نیز به همین صورت بود. افرادی که در فضای مجازی قرار دارند با مشاهده کردن این تصاویر آن ها را افرادی که به دنبال دیده شدن هستند خطاب کردند. موضوع بعدی اما زمانی بود که مهدی قائدی در یکی از تیم های عربی به فعالیت پرداخت و همسر او نیز با او به این کشور نقل مکان کرد. عکس هایی که این دو فرد از یک دیگر منتشر می کردند، نوع پوششی از آن ها را نشان می داد که باعث به وجود آمدن انواع حواشی ها شد.

ستاره معصومی کجا زندگی می کند؟

ستاره معصومی قبل از این که همسر مهدی قائدی شود، در شهر تهران سکونت داشت. پس از این که ازدواج این دو شخص انجام شد، وی در کنار همسر خود در شهر تهران زندگی می کرد تا این که به مهدی قائدی پیشنهاد بازی در تیم  شباب الاهلی عربستان را دادند. پس از پذیرفتن بازی در این تیم، این دو شخص به کشور دبی مهاجرت کردند و در حال حاضر نیز در این کشور سکونت دارند. البته ناگفته نماند که به تازگی تیم  شباب الاهلی بیانیه ای منتشر کرده است که مهدی قائدی یکی از بهترین بازیکنان این تیم می باشد و توانسته افتخارات بسیاری را برای آن ها رقم بزند اما فردی بسیار خوش گذران است و تیم  شباب الاهلی این چنین بازیکنی را برای تیم خود نمی خواهد. با این حساب ممکن است شاهد بازگشت این دو شخص به کشور ایران و سکونت دوباره آن ها در تهران باشیم.

عروسی ستاره معصومی و قائدی

عروسی ستاره معصومی و قائدی

یکی از خبر هایی که بسیار حاشیه ساز شد و دهان به دهان بین افراد می چرخید، عروسی این دو شخص با یک دیگر بود. زمانی که این اتفاق افتاد، فیلم ها و عکس هایی از عروسی این دو شخص منتشر شد که نشان می داد مراسمی بسیار لاکچری برای این دو فرد گرفته شده است. البته که پس از آن بلافاصله خبرهایی مبنی بر همسر سابق ستاره معصومی نیز منتشر شد که باعث شد حجوم افراد به این سو باشد که ستاره معوصی برای بار چندم ازدواج کرده است؟ در هر صورت، چه همسر اول ستاره معصومی وجود داشته باشد یا خیر، این دو فرد از سال ۱۳۸۹ تا به امروز در کنار یک دیگر زندگی می کنند و ازدواجی بسیار موفق داشته اند.

این مطلب را هم بخوانید
ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی و یکی از مدیران سایت بت مجیک

آیا ستاره معصومی از قائدی فرزندی دارد؟

چندی پیش خبری با مضمون این که ” همسر مهدی قائدی باردار شد ” منتشر شد که باعث شد در فضای مجازی بسیار درمورد آن صحبت شود اما تا به امروز این خبر از سوی این دو شخص یعنی مهدی قائدی و همسرش تایید نشده است. البته این موضوع را نیز باید در نظر بگیریم که اگر این اخبار درست بود، از سوی این دو شخص تایید می شد و هم چنین در بسیاری از خبرگزاری های مختلف در مورد آن صحبت می شد.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

برای این که بتواند از جدید ترین اخبار مربوط به ستاره معصومی به صورت موثق مطلع شوید، می توانید از پیج اینستاگرام این شخص استفاده کنید. البته ناگفته نماند که در حال حاضر این پیج به صورت پرایویت می باشد و برای این که بتوانید وارد آن شوید، نیازمند این هستید که درخواستی را به این شخص ارائه دهید. با مراجعه به قسمت جست و جو اینستاگرام و جست و جو عبارت setareh.masoumi وارد پیج این شخص شوید. این شخص تا به امروز دارای ۵۶۰ هزار دنبال کننده است.

درآمد ستاره معصومی چقدر است؟

درآمد ستاره معصومی چقدر است؟

هیچ اطلاعاتی مبنی بر این که شخص تا به امروز چه مقدار درآمد دارد و منبع اصلی درآمد او نیز از چه طریقی می باشد مشخص نشده است. البته این موضوع کاملا طبیعی است و برای همسران دیگر بازیکنان فوتبال نیز این موضوع صدق می کند که اطلاعاتی مبنی بر این که آن ها چه مقدار در ماه و یا در سال دارای درآمد هستند وجود ندارد.

ستاره معصومی چگونه معروف شد؟

تا حدودی می توان گفت که ستاره معصومی قبل از ازدواج با مهدی قائدی به دلیل فعالیتی که در زمینه مدلینگ انجام می داد، محبوبیتی را داشت، اما زمانی که با مهدی قائدی ازدواج کرد، به صورت اختصاصی به معروفیت رسید و افراد بسیاری با او آشنا شدند. در حال حاضر نیز بیشتر او به عنوان زن قائدی می شناسند تا فردی که در زمینه مدلینگ فعالیت می کرده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. عکس ستاره معصومی قبل عمل را چگونه مشاهده کنیم؟

    می توانید با جست و جو در قسمت تصاویر گوگل این دسته از عکس ها را مشاهده کنید.

  2. سن ستاره معصومی چه مقدار است؟

    این شخص متولد ۱۳۷۰ می باشد و تا به امروز ۳۰ سال سن دارد.

  3. شغل ستاره معصومی چیست؟

    او در زمینه مدلینگ فعالیت دارد.

https://nevisandegi.shop/wp-admin/post.php?post=21748&action=edit
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]