شیخ حسین که نامش حسین شاهرخ نیا می باشد یکی از  بلاگر های ایرانی است که تا به حال کلیپ های طنز بسیاری از او منتشر شده است. در ادامه به بیوگرافی شیخ حسین می پردازیم.

شیخ حسین کیست؟

شیخ حسین کیست؟

شیخ حسین یکی از واینر ها و سلبریتی های اینستاگرام است که کلیپ های طنز بسیاری برای مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است. این شخص چندین سال است که در این زمینه عالی پرداخته است. این طور که پیداست سن او زیاد نیست و متولد دهه ۷۰ می باشد. او بسیار بامزه است و از زمانی که کودک بوده به این حیطه علاقه بسیاری داشته است و همیشه دوست داشته تا مردم را بخنداند و لحظه ای شاد شوند. او بسیار تپل بود و در کلیپ هایش همیشه با این چاقی شوخی می کرد و افراد را می خنداند.

شیخ حسین در خندوانه

زمانی که برنامه خندوانه با مجری گری رامبد جوان پخش می شد این واینر به عنوان استندآپ کمدین به این برنامه دعوت شد. او وقتی وارد برنامه شد نفس نفس می زد و می گفت همین که توانستم این جسم را تا اینجا بیاورم خیلی هنر کردم. او در خنداندن افراد تبحر خاصی داشت به طوری که همه در حیرت بودند که چگونه این شخص تازه کار خود را در دل مردم جا کرده است.

عکس های شیخ حسین را در کجا ببینیم؟

عکس های شیخ حسین را در کجا ببینیم؟

اگر شما علاقه مند هستید تا عکس های این واینر را ببینید می توانید شیخ حسین و یا حسین شاهرخی نیا را در جستجوگر اینستاگرام وارد کنید و از این طریق عکس های او را که در قالب پست و استوری قرار داده را مشاهده کنید. برای دیدن تصاویر شیخ حسین، بهترین راه مراجعه به پیج های او در اینستاگرام است. شیخ هر روز در اینستاگرامش فعالیت دارد و تصاویر زیادی از خودش منتشر می کند. او در اینستاگرام با گذاشتن پست و استوری سعی می کند ارتباطش را با فالوورانش افزایش دهد. برای دیدن عکس های شیخ حسین در کنار دوستانش و دیگر بلاگر ها، می توانید نامش را در این پلتفرم محبوب سرچ کنید.

آدرس اینستاگرام شیخ حسین چیست؟

چگونگی دسترسی به اینستاگرام این واینر بسیار راحت می باشد. به این صورت که می توان به راحتی، اسم او را در اینترنت جست و جو کرد و به پیج این شخص دسترسی پیدا کرد. هم چنین با جست و جو کردن نام او به زبان انگلیسی در اینستاگرام، می توان به پیج این فرد دسترسی پیدا کرد و از کلیپ های مختلف او دیدن کرد. او در اینستاگرام خود فالوور های میلیونی دارد و از همین برنامه نیز به کسب درآمد بسیار زیادی مشغول می باشد. وی در صفحه اینستاگرام خود پست های بسیاری قرار داده که هر کدام لایک و کامنت بسیاری را از آن خود کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
آنا لواندوفسکا را چقدر می شناسید؟ کارآفرین لهستانی و همسر لوا

یوتیوب شیخ حسین

یوتیوب شیخ حسین همانند اینستاگرام او فعال می باشد و باید گفت که از سابسکرایب های بالایی بر خوردار می باشد. هم چنین در مورد این برنامه باید بگوییم که زمانی که بازدید پست ها به تعداد خاصی برسد، یوتیوب، به کاربر مبلغی را برای فعالیت می دهد به همین روال نیز شیخ حسین از یوتیوب هم به کسب در آمد مشغول می باشد. سرویس یوتیوب قابلیت جالبی دارد که این قابلیت این است که به ازای لایک و کامنتی که پست های آن ها دریافت کند مبلغی به دلار برای آن ها واریز می کند. شیخ حسین در استوری های اینستاگرامی اش لینک یوتیوب خود را قرار داده و از افراد دعوت کرده تا او را در این فضا هم همراهی کنند.

دوست دختر شیخ حسین کیست؟

دوست دختر شیخ حسین کیست؟

او از رابطه عاشقانه خود چیزی نگفته است و جالب است بدانید این شخص، به این دلیل تا کنون هیچ حرفی نزده است که باعث حاشیه های مختلفی برای او نشود. چون انتشار چنین روابطی باعث می شود که برای او درگیری ها و جنجال های زیادی ایجاد بشود. بعضی از عکس هایی از این خواننده منتشر شده است که این شخص دوست دختر دارد در صورتی که این عکس ها با هواداران خود گرفته شده بود و آن ها دوست دختر شیخ حسین نبودند.

درآمد این واینر چقدر است؟

شیخ حسین یک شخص پرکار و یک واینر پرکار در فضای مجازی می باشد که روزانه تبلیغات زیادی را در فضای مجازی منتشر می کند. او به همین خاطر، درآمد بسیار زیادی دارد و باید گفت که ماهانه بالای صد میلیون تومان درآمد را دارا می باشد. هم چنین این شخص از یوتیوب نیز درآمد زایی می کند و باید گفت که یکی از واینر های پولدار فضای مجازی می باشد.

درآمد شیخ حسین این روز ها از اینستاگرام آن قدر زیاد نیست. پیش بینی می شود که او ماهی به طور تقریبی ۱۰۰ میلیون تومان از پیجش درآمد دارد. البته او امیدوار است که هر چه زودتر تعداد فالوور هایش را به عدد بالا تری برساند و بتواند جز بلاگر های پر مخاطب باشد. اگر این اتفاق بیفتد ممکن است درآمد شیخ از اینستاگرام به ماهی حداقل ۲۰۰ میلیون تومان هم برسد.

چه حاشیه هایی برای شیخ حسین به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای شیخ حسین به وجود آمد؟

شیخ حسین فعالیتش در اینستاگرام را به تازگی شروع کرده است و به همین دلیل هنوز خیلی سوژه رسانه ها و سایت های جنجالی نشده است. برخی از پیج های اینستاگرامی وجود دارند که تنها از راه تولید حاشیه برای سلبریتی ها و بلاگر ها در هر زمینه ای کسب درآمد می کنند. این سایت ها، حتی با تولید حواشی غلط و به اصطلاح زرد سعی می کنند نام خودشان و چهره هایی که از آن ها گفته اند را سر زبان ها بیندازند.

شیخ حسین تا به حال دچار حاشیه های زیادی نشده است و برای او حاشیه های زیادی نیز به وجود نیامده است. زیرا او بسیار محافظ کارانه عمل می کند و به همین علت نیز تا به حال حاشیه خاصی برای او به وجود نیامده است. او یک واینر مشهور و محبوب می باشد و قطعا کاری نمی کند که برای او دچار ایجاد حاشیه بشود.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی علی مظاهری بوکسور ایرانی در ترکیه به همراه حواشی

شغل اصلی این واینر چیست؟

شغل اصلی این واینر تا به اکنون در هیچ رسانه ای گفته نشده است اما او در حیطه طنز پردازی و کمدین فعالیت می کند. این واینر در شبکه های اجتماعی نظییر اینستاگرام به فعالیت می پردازد. او در این حیطه بسیار موفق است و توانسته از همین راه درآمد خوبی کسب کند. شیخ حسن به خاطر هیکل درشتی که دارد بعضی ها فکر می کنند او باشگاه دارد و بدنسازی کار می کنند در صورتی که چنین نبوده و هیکل او ارثی است.

تبلیغات شیخ حسین

شیخ حسین یکی از واینر هایی می باشد که هواداران زیادی دارد و پست های زیادی را هم تا کنون منتشر کرده است و باید گفت که از همین راه به کسب درآمد مشغول می باشد. هزینه تبلیغات او از ده میلیون تومان شروع می شود و بالاتر نیز می رود. البته قیمت و هزینه تبلیغات هر پیج نسبت به فالوور ها و میزان بازدید ها و ویو ها متفاوت است و هرچه فالوور ها و ویو ها بیشتر باشد هزینه تبلیغات نیز بیشتر بالا می رود.

او در لابه لای استوری های فان خود به تبلیغ می پردازد به طوری که بیننده از تبلیغات او خسته نشود. همان طور که در قبل اشاره کردیم، شیخ حسین نیز مانند باقی بلاگر ها از راه تبلیغات اینستاگرامی درآمد زایی می کند. به شیخ تا به امروز پیشنهادات تبلیغی زیادی شده است و تبلیغات او را هر از گاهی در قالب پست و استوری در پیجش می بینیم.

رابطه شیخ حسین با دیگر واینر ها چگونه است؟

شیخ حسین با واینر های مختلفی از رابطه نزدیکی برخوردار می باشد. این واینر با بعضی از واینر ها ارتباط بسیار خوبی دارد و با آن ها کلیپ می سازد. شیخ حسین شخصیتی آرام و مهربان دارد که همین ویژگی او افراد بسیاری را به سمت خودش جذب کرده است. معمولا واینر ها باهم ارتباط خوبی دارند و با هم کلیپ می گیرند و منتشر می کنند. جالب است بدانید در دنیای واینر ها حسادت جایی ندارد و همه برای رشد و پیشرفت آن یکی تلاش می کنند.

از دوست های واینر او می توان به افراد زیر اشاره کرد :

آیا این واینر فیلم بازی کرده است؟

آیا این واینر فیلم بازی کرده است؟

تا به اکنون پیشنهاد های بسیاری برای بازی در این فیلم شده است اما او در هیچ یک از فیلم ها به ایفا نقش نپرداخته است. این واینر در برنامه هایی مانند خندوانه به عنوان استندآپ کمدین حضور پیدا کرده است. مدتی بود که همه می گفتند او با یک کارگردان قرار داد بسته و قرار است تا و در فیلم بازی کند اما این ها همه دروغی بیش نبوده است.

سوالات متداول

 1. شیخ حسین کیست؟

  او یکی از واینر های معروف اینستاگرامی می باشد.

 2. شیخ حسین در چه سالی متولد شد؟

  اطلاعاتی از این واینر تا به اکنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است.

 3. آیا شیخ حسین در فیلم سریال بازی کرده است؟

  او با این که پیشنهاد های بسیاری برای ایفا نقش داشته است اما تا به حال در هیچ فیلمی بازی نکرده است.

 4. آیا او در برنامه خندوانه دعوت شد؟

  شیخ حسین به عنوان یک استندآپ کمدین به این برنامه دعوت شد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :